DS Automobiles – ekskluzywne prezenty ze sklepu internetowego

DS Automobiles oferuje ekskluzywną gamę wyrafinowanych i eleganckich przedmiotów, zaprojektowanych z myślą o umileniu codziennego życia miłośników marki.Poszukując ekskluzywnych produktów, fani marki będą mogli znaleźć skórzane akcesoria DS Automobiles, w tym zestaw toreb składający się z torby 48HR  (770 euro), aktówki (610 euro) i saszetki (220 euro). Te wykonane we Francji z prawdziwej skóry wyjątkowe przedmioty uosabiają elegancję i dbałość o szczegóły, które można dostrzec w każdym projekcie DS Automobiles.

Miłośnikom samochodów, sklep internetowy oferuje szeroki wybór modeli w skali, które wiernie odwzorowują dawne i obecne gamy samochodów. Dopełnieniem kolekcji są modele speedform nawiązujące do konceptów DS AERO SPORT LOUNGE (62 euro) i DS E-TENSE PERFORMANCE (78 euro). W dużym rozmiarze 1:12 dostępny jest również model DS 19 z 1959 roku (180 euro).

DS 7 VAUBAN – opancerzony model z napędem hybrydowym typu plug-in

Wśród kluczowych elementów oferowanych przez DS Automobiles, dla amatorów gastronomii dostępne na zamówienie są kufry kulinarne i kufry piknikowe. Zaprojektowane przez DS DESIGN STUDIO PARIS i wykonane przez La Malle Bernard, kufry DS Automobiles symbolizują sztukę podróżowania we francuskim stylu. Zaprojektowane zgodnie ze wskazówkami wyróżnionego gwiazdką Michelin szefa kuchni Juliena Dumasa, ambasadora gastronomicznego DS Automobiles kufry, łączą w sobie najlepszą wiedzę w zakresie luksusowej galanterii skórzanej „wpakowaną” w dziesięcioczęściowy zestaw w ultra limitowanej edycji.

Kufry kulinarne i kufry piknikowe mogą zostać spersonalizowane zgodnie z życzeniami klientów i oznaczone ich inicjałami. Kufry są oferowane w cenie odpowiednio 4 000 i 5 000 euro i można je zarezerwować w La Malle Bernard, najstarszej firmie produkującej skrzynie i kufry nadal działającej we Francji i wpisanej na listę francuskiego żywego dziedzictwa kulturowego.

DS 3 ESPRIT DE VOYAGE PureTech 130 za 158 tys. zł

Sklep internetowy DS Automobiles to coś więcej niż tylko kolekcja przedmiotów, to zaproszenie do codziennego doświadczania doskonałości. Dzięki bogatej gamie produktów, od odzieży po akcesoria i przedmioty codziennego użytku, każdy produkt doskonale ilustruje normy i wartości obowiązujące w DS Automobiles. Dostępny w trzech językach (francuskim, angielskim i niemieckim) sklep internetowy lifestyle.dsautomobiles.com oferuje bezpłatną wysyłkę w dowolne miejsce na świecie przy zakupach o wartości od 100 euro.

Sklep internetowy DS Automobiles.

Źródło: DS Automobiles