DS 3 ESPRIT DE VOYAGE PureTech 130 za 158 tys. zł

Po DS 4, DS 7 i DS 9 przyszedł czas na wprowadzenie do oferty kolekcji ESPRIT DE VOYAGE w modelu DS3, który wyróżnia się jasnym wnętrzem w kolorze Szary Galet, deską rozdzielczą pokrytą w większości skórą Nappa w tym samym kolorze, na której umieszczono tłoczony rysunek charakterystyczny dla kolekcji ESPRIT DE VOYAGE. Ten motyw jest wyrazem pragnienia, aby know-how DS Automobiles promieniowało z Paryża na świat. Składają się na niego promienie tworzące zarys mapy Europy i symbolizujące miejsce, w którym powstała Kolekcja: DS DESIGN STUDIO PARIS.

Siedzenia są pokryte tapicerką łączoną z tkaniny Luxembourg i skóry Nappa w kolorze Szarym Galet. W opcji dostępna jest tapicerka z ziarnistej skóry w kolorze Czarny Basalte.

Napis ESPRIT DE VOYAGE wraz z towarzyszącą mu mapą widnieje również na listwach progowych przednich drzwi, a lamówki dywaników podłogowych są wykończone w perłowoszarym kolorze, współgrającym z wnętrzem. Podsufitka w kolorze Szary Galet dodatkowo rozświetla wnętrze samochodu. Jasny wystrój kabiny uzupełniają utrzymane w tym samym odcieniu ozdobne płaty drzwi.

DS 9 M.Y. 2023 – nowe technologie, nowe wnętrze i kolekcja ESPRIT DE VOYAGE

Nadwozie jest ozdobione monogramem ESPRIT DE VOYAGE, umieszczonym na przednich drzwiach, a obudowy bocznych lusterek ozdobiono charakterystycznym motywem, kojarzącym się z ruchem i aerodynamiką, symbolizującym podróżowanie. Przód samochodu zdobi czarny błyszczący grill DS WINGS z motywem chromowanych rombów.

DS 9 E-Tense 360 4×4 Performance Line+ – absolutnie piękny samochód

Osiemnastocalowe, diamentowane obręcze kół KYOTO, od teraz dostępne wyłącznie w kolekcji ESPRIT DE VOYAGE, są wykończone w kolorze Szary Anthracite pokrytym matowym lakierem bezbarwnym.

Kolekcja DS 3 ESPRIT DE VOYAGE, oparta na poziomie wyposażenia RIVOLI, obejmuje system dostępu i uruchamiania samochodu bez użycia rąk, system multimedialny DS IRIS SYSTEM wraz z nawigacją 3D z dostępem do Internetu, a także pakiety wyposażenia, w skład których wchodzą podgrzewane przednie fotele, przedni centralny podłokietnik, bezramkowe fotochromatyczne wewnętrzne lusterko wsteczne, osłony przeciwsłoneczne z wbudowanymi zamykanymi lusterkami z podświetleniem LED, oświetlenie wnęk na nogi, dodatkowo przyciemniane tylne szyby i tylne światła LED.

Model DS 3 w wersji ESPRIT DE VOYAGE jest dostępny w wersji w 100% elektrycznej (o mocy 115 kW / 156 KM z akumulatorem trakcyjnym o całkowitej pojemności 54 kWh), benzynowej PureTech 130 Automatic (o mocy 130 KM z ośmiobiegową automatyczną skrzynią biegów) lub wysokoprężnej BlueHDi 130 Automatic (o mocy 130 KM z ośmiobiegową automatyczną skrzynią biegów).

Dostępnych jest dziewięć kombinacji kolorystycznych nadwozia, w tym: Szary Platinum, Biały Banquise, Cristal Pearl, Szary Artense, Szary Laqué i Czerwony Diva łączone z dachem w kolorze Czarny Perla Nera oraz nadwozia jednobarwne w kolorach Szary Platinum, Czarny Perla Nera i Biały Banquise.

DS 3 ESPRIT DE VOYAGE – cennik

DS 3 ESPRIT DE VOYAGE PureTech 130 z automatyczną skrzynią biegów: 158 000 zł.
DS 3 ESPRIT DE VOYAGE BlueHDi 130 z automatyczną skrzynią biegów: 164 500 zł.
DS 3 ESPRIT DE VOYAGE E-TENSE z napędem w 100% elektrycznym: 203 200 zł.

Źródło: DS