Peugeot E-3008 – można już składać zamówienia

Po światowej premierze nowego E-3008 we wrześniu bieżącego roku PEUGEOT rozpoczyna przyjmowanie zamówień na swojego elektrycznego SUV-a typu fastback „Next-Level”. Z tej okazji PEUGEOT przygotował wydarzenie „Next Level Preview roadshow” na głównych rynkach europejskich. Będzie to wyjątkowa okazja dla klientów do zapoznania się z całkowicie nowym modelem E-3008.

Przed pojawieniem się nowego E-3008 w salonach marki, PEUGEOT zaproponuje swoim potencjalnym klientom spotkanie w celu zapoznania się z nowym modelem. Poczynając od końca bieżącego roku aż do początku lutego 2024 roku nowy PEUGEOT E-3008 będzie kolejno prezentowany we Francji, Niemczech, Włoszech, Hiszpanii i Wielkiej Brytanii w ramach prezentacji „Next Level Preview”.

Te unikalne wydarzenia, organizowane w koncesjach PEUGEOT lub w innych wyjątkowych miejscach, pozwolą poznać nowy model E-3008 w przyjaznym otoczeniu. Eksperci PEUGEOT będą w ich trakcie prezentować pełen wyrazu design nowego E-3008 i liczne innowacyjne rozwiązania zastosowane w pełni elektrycznym SUV-ie typu fastback.

Nowy PEUGEOT E-3008 „Next-Level”: w pełni elektryczny SUV typu fastback

PEUGEOT E-3008 wkracza na nowy, wyższy poziom dzięki nowej platformie STLA Medium Stellantis, na której został zbudowany jako pierwszy model w gamie marki. Ta innowacyjna platforma została zaprojektowana z myślą o zapewnieniu najwyższych w tej klasie parametrów użytkowych: do 700 km zasięgu, ultrakrótki czas ładowania (100 km zasięgu w 10 minut), przyjemność z jazdy, osiągi, wysoka efektywność energetyczna i bogaty wachlarz usług mobilnych (planer podróży, inteligentne ładowanie, technologia Vehicle-to-Load i aktualizacje „Over The Air”).

PEUGEOT E-308 i E-308 SW już dostępne w Polsce

Nowy PEUGEOT Panoramic i-Cockpit® wznosi przyjemność prowadzenia na wyższy poziom dzięki imponującemu, zakrzywionemu panoramicznemu ekranowi HD o przekątnej 21 cali, łączącemu w sobie funkcje wyświetlacza head up display i centralnego ekranu dotykowego.

Nowy Peugeot 208 dostępny już w Polsce

PEUGEOT E-3008 będzie produkowany w zakładzie w Sochaux we Francji. Wydania samochodów rozpoczną się w pierwszym kwartale 2024 roku.

Nowy E-3008 jest już dostępny do składania zamówień w sieci dealerów PEUGEOT oraz już wkrótce również na stronie peugeot.pl zarówno dla klientów indywidualnych, jak i biznesowych. PEUGEOT zdecydował się na prostą, łatwą i czytelną gamę tego modelu opartą na dwóch poziomach wyposażenia – Allure i GT – z trzema pakietami opcji.

PEUGEOT przygotował szczególnie konkurencyjne i innowacyjne oferty cenowe.

PEUGEOT E-3008 ALLURE ELECTRIC 210 dostępny będzie w atrakcyjnym abonamencie SimplyDrive z ratą od 1 659 zł netto miesięcznie1 lub w leasingu klasycznym z sumą opłat od 101%.

PEUGEOT E-3008 ALLURE HYBRID 136 KM dostępny będzie w atrakcyjnym abonamencie SimplyDrive z ratą od 1 299 zł netto miesięcznie lub w leasingu klasycznym z sumą opłat od 103%.

W 100% elektryczny PEUGEOT E-3008 ALLURE ELECTRIC 210 jest w Polsce objęty państwowymi dopłatami w ramach programu „Mój Elektryk” dla klientów indywidualnych w wysokości nawet do 27 000 zł.

Oferta leasingowa skierowana do przedsiębiorców. Założenia przyjęte do kalkulacji: cena katalogowa brutto 233 600 zł, okres leasingu 24 miesięcy i roczny przebieg 15.000 km, wpłata początkowa 13%, miesięczna rata leasingowa netto: 1 659 zł. W przypadku leasingu oferowanego przez Stellantis Financial Services Polska Sp. z o.o. możliwe jest uzyskanie dofinansowania z Programu NFOŚiGW „Mój Elektryk”.

Źródło: PEUGEOT