Opel – wyprzedaż rocznika 2023 z atrakcyjnymi rabatami

W salonach marki Opel w Polsce ruszyła wyprzedaż rocznika 2023. Z tej okazji wszystkie dostępne u dealerów samochody osobowe i dostawcze są objęte atrakcyjnymi rabatami. Dodatkowo przy zakupie wybranych wersji, klienci mogą skorzystać z promocyjnego finansowania lub ubezpieczenia. W wyprzedaży rocznika zyskuje każdy klient, który w listopadzie odwiedzi najbliższy salon marki Opel i wybierze samochód dla siebie z wciąż jeszcze bogatej oferty rocznika 2023.

Marka Opel już w listopadzie ogłasza wyprzedaż rocznika 2023. Jest to tegoroczna najlepsza oferta cenowa na niezawodne samochody wykonane z niemiecką precyzją. Nowe samochody są teraz tańsze nawet o kilkadziesiąt tysięcy złotych – dla przykładu cena miejskiej Corsy, najchętniej wybieranego w tym roku modelu Opla w Polsce, zaczyna się już od 64 300 zł1, czyli o 10 000 zł mniej niż cena katalogowa. Dla Nowej Corsy również przewidziano atrakcyjne pakiety korzyści!

B-SUV-y to segment, który cieszy się coraz większą popularnością polskich kierowców. I nic dziwnego, tego typu modne auta o kompaktowych wymiarach świetnie się sprawdzają na co dzień i w dalszych podróżach. Teraz te miejskie crossovery Opla są tańsze nawet o 20 000 zł! Funkcjonalny Crossland kosztuje od 69 900 zł, a nowoczesna Mokka od 90 300 zł.

Opel zapowiada premiery nowych modeli w 2024 roku

Na jeszcze lepszą ofertę wyprzedażową można liczyć przy wyborze największego SUV-a w gamie Opla, flagowego Grandlanda. Jego cena jest teraz niższa nawet o 40 000 zł i zaczyna się już od 107 700 zł. Przy zakupie Mokki lub Grandlanda z manualną przekładnią, klient dodatkowo otrzyma ubezpieczenie za 1% wartości pojazdu.

Opel Corsa w nowej kampanii reklamowej

Dla klientów preferujących bezemisyjne samochody z napędem w pełni elektrycznym, Opel przygotował ofertę swoich elektrycznych modeli Corsa i Mokka z rabatem nawet 33 000 zł, nie wliczając w to możliwego do uzyskania dodatkowego wsparcia z programu rządowego „Mój elektryk”. Ta atrakcyjna oferta marki Opel w znaczący więc sposób obniża koszt zakupu samochodu elektrycznego.

Bardzo atrakcyjnie prezentuje się również oferta kompaktowej Astry, doskonałego auta firmowego i rodzinnego. Przy zakupie hatchbacka klient zaoszczędzi teraz nawet do 25 000 zł (cena od 89 800 zł), a wybierając przestronne kombi Sports Tourer – do 19 000 zł (cena od 99 800 zł). Za topową wersję – Astrę GSe w obu wariantach nadwozia można zapłacić nawet o 30 000 zł mniej (cena od 174 000 zł). Dodatkowo zakup dowolnej Astry z manualną skrzynią biegów jest premiowany promocyjnym ubezpieczeniem w wysokości 1% wartości pojazdu.

Również przedsiębiorcy szukający samochodu dostawczego skorzystają na listopadowej wyprzedaży. Do szerokiego wyboru aut przeznaczonych do ciężkiej pracy teraz dochodzą rabaty od 22 aż do 28% na wersje z silnikami spalinowymi i aż do 34% w przypadku wybranych modeli elektrycznych. Nabywcy mogą także skorzystać z atrakcyjnych form finansowania, w tym wyjątkowego leasingu 100%2.

Wyprzedaż dopiero ruszyła, w salonach wciąż jest duży wybór modeli w najlepszych w tym roku cenach, w większości dostępnych w atrakcyjnym finansowaniu, takim jak m.in., nieoprocentowana pożyczka 50/503 i w wybranych przypadkach – również z pakietem ubezpieczenia za 1 % wartości pojazdu. Warto się spieszyć, ponieważ liczba samochodów w wyprzedaży jest ograniczona.

Więcej informacji na temat oferty wyprzedażowej można uzyskać w autoryzowanych salonach marki Opel i na stronie www.opel.pl.

Źródło: Opel