Mitsubishi Motors – nowy salon i serwis w Kielcach

Sieć autoryzowanych placówek Mitsubishi Motors w Polsce stale rozwija się i modernizuje. Nowy salon i serwis marki spod znaku Trzech Diamentów o nazwie CMC Motors powstał właśnie w Kielcach przy drodze wyjazdowej w kierunku Łodzi.

Firma CMC Motors działa na polskim rynku motoryzacyjnym już od 24 lat. Nowa placówka Mitsubishi Motors w Kielcach zapewni klientom obsługę w przestronnym komfortowym salonie. Oddział dysponuje 6 stanowiskami diagnostycznymi i serwisowymi oferując ponadto klientom usługi blacharsko-lakiernicze.

Salon może się pochwalić atrakcyjną ekspozycją wszystkich modeli Mitsubishi a na klientów już czeka pełna gama samochodów testowych. Profesjonalni specjaliści do spraw sprzedaży służą informacjami na temat pojazdów Mitsubishi: cen, wyposażenia i danych technicznych.

Mitsubishi – aż 11 tys. zł korzyści przy zakupie ASX, 6 tys. zł mniej za model Space Star

Klienci mają do wyboru różne formy finansowania (zakup gotówkowy, kredyt, leasing) oraz warunków ubezpieczenia (atrakcyjne pakietowe polisy ubezpieczeniowe). Mitsubishi CMC Motors przyjmuje w rozliczeniu samochody swoich klientów.

Mitsubishi ASX 1.3 158 KM 7DCT – atrakcyjna nowość, która zauroczy

Serwis dysponuje pełnym wyposażeniem z zakresu diagnostyki oraz kadrą doradców i mechaników wyspecjalizowaną w dziedzinie obsługi serwisowej. Placówka oferuje pełen gamę usług związanych z zakupem i obsługą samochodów: naprawy i przeglądy gwarancyjne i pogwarancyjne, serwis mechaniczny, opon, klimatyzacji, diagnostykę silników oraz naprawy blacharsko-lakiernicze. Stacja współpracuje z towarzystwami ubezpieczeniowymi zapewniając szybkie i bezgotówkowe naprawy powypadkowe.

Nowy punkt dilerski Mitsubishi CMC Motors zaprasza klientów do salonu sprzedaży i serwisu od poniedziałku do piątku od godz 8.00 do 180.00 i w soboty od godziny 8.00 do 14. Więcej informacji o nowej placówce Mitsubishi Motors można odnaleźć na stronie: https://www.mitsubishi.cmcmotors.pl/

Cieszymy się z powstania salonu i serwisu Mitsubishi Motors w nowym, ważnym dla Klientów miejscu. Mamy nadzieję, że wysoka jakość obsługi w tym punkcie sprzedaży i serwisie zostaną docenione przez właścicieli samochodów spod znaku Trzech Diamentów i sama placówka będzie dla nich dużym udogodnieniem.” – mówi Piotr Szewczyk, dyrektor zarządzający polskiego oddziału Mitsubishi Motors, należącego do globalnej grupy Astara.

Z wielką radością rozpoczynamy współpracę z legendarną marką Mitsubishi w tak korzystnym momencie debiutu technologicznych perełek – Mitsubishi ASX i COLT i w perspektywie przyszłorocznej premiery flagowego modelu Mitsubishi – Outlandera PHEV nowej generacji.” – Milena Przywara dyrektor finansowy CMC Motors.

Sieć autoryzowanych stacji dealerskich Mitsubishi Motors w Polsce tworzy obecnie 27 salonów sprzedaży i 36 stacji serwisowych, w których łącznie znajduje zatrudnienie około 1000 osób.

Źródło: Mitsubishi