Mitsubishi – aż 11 tys. zł korzyści przy zakupie ASX, 6 tys. zł mniej za model Space Star

Wraz z nadejściem jesieni polski oddział Mitsubishi Motors reprezentowany przez firmę Astara Poland, przygotował dla klientów niezwykle atrakcyjne propozycje zakupu samochodów. W salonach japońskiego producenta na klientów czeka między innymi nowy model Mitsubishi ASX, którego zakup przyniesie klientom aż 11 000 zł oszczędności, najtańsze na polskim rynku auto segmentu B z automatyczną skrzynią biegów – miejski Space Star dostępny z rabatem 5000 zł, nieoprocentowanym kredytem 50/50 i oponami zimowymi w prezencie.

Posiadacze Karty Dużej Rodziny mogą nabyć wyróżniający się awangardowym wzornictwem SUV, Eclipse Cross PHEV, oszczędzając kwotę do 40 000 zł i zyskując model o dużym zasięgu z ekologicznym napędem. Rabat dla pozostałych nabywców Mitsubishi Eclipse Cross PHEV sięga 35 000 zł. Właściciele firm mogą skorzystać ze specjalnej oferty wynajmu Eclipse Cross PHEV z ratą Lease&Go od 1 799 zł netto.

Mitsubishi Space Star                                                                

Mitsubishi Space Star – najtańszy na polskim rynku model segmentu B z automatyczną przekładnią jest dostępny w nieprocentowanym, 12-miesięcznym kredycie 50/50 lub w kredycie z ratą od 644 zł miesięcznie. Ponadto klienci otrzymują w prezencie komplet opon zimowych. Cena promocyjna samochodu w wersji Inform rozpoczyna się od 54 990 zł. Klienci, którzy skorzystają z finansowania w Santander Consumer Multirent lub Santander Consumer Banku oraz przy zakupie u Dealera pakietu ubezpieczeń komunikacyjnych w PZU lub Warta uzyskują rabat do 5000 zł. W sumie korzyść dla klienta może wynieść więc 6000 zł. Więcej informacji na Mitsubishi – Outlet 2023 – oferta specjalna

Mitsubishi ASX

Nowy model ASX 2023, który wiosną trafił do polskich salonów, jest teraz dostępny z rabatem 5000 zł przy skorzystaniu z finansowania w Santander Consumer Multirent lub Santander Consumer Banku oraz przy zakupie w ASO pakietu ubezpieczeń komunikacyjnych w PZU lub Warta. Za sprawą wielu elementów dodatkowego wyposażenia takich, jak system bezkluczykowy, automatyczna klimatyzacja, kamera cofania, czujniki parkowania z przodu i z tyłu, system rozpoznawania znaków drogowych czy tempomat z ogranicznikiem prędkości, klienci przy zakupie tego auta mogą w sumie uzyskać korzyść aż do 11 000 zł.  Nowe Mitsubishi ASX jest też oferowane w kredycie już od 919 zł.

Nowe Mitsubishi COLT – rewolucja w segmencie B już od 71,9 tys. zł zł

Do zakupu zachęca też 5-letnia gwarancja fabryczna z limitem 100 000 km, a właściciel otrzymuje również 5-letnią pomoc drogową oraz nieodpłatną kontrolę samochodu zawartą w Mitsubishi Assistance Package.  Więcej na https://www.mitsubishi.pl/samochody/asx

Mitsubishi Eclipse Cross PHEV

Wyjątkowo atrakcyjną ofertę przygotowano na zakup awangardowo stylizowanego, hybrydowego SUV-a Mitsubishi Eclipse Cross PHEV, wyróżniającego się znanym z Lancera Evolution i dającym bezpieczeństwo i pełną kontrolę napędem 4×4 Super All Wheel Control. Płynne, dynamiczne przyspieszanie gwarantuje układ Twin Motor a zdalne zarządzanie autem odbywa się poprzez aplikację mobilną.

Mitsubishi Space Star w nieoprocentowanym kredycie i inne okazje w salonach japońskiej marki

Z Kartą Dużej Rodziny suma korzyści przy zakupie Mitsubishi Eclipse Cross PHEV sięga 40 000 zł, a korzyścią dodatkową, którą trudno przecenić, jest 600-kilometrowy zasięg ekologicznego samochodu, dysponującego możliwością ładowania akumulatora z domowego gniazdka. Pozostali klienci mogą liczyć na aż 35 000 zł rabatu przy zakupie tego komfortowego pojazdu. Kupujący model Eclipse Cross PHEV na firmę mogą skorzystać ze specjalnej oferty wynajmu, w której najniższa rata Lease&Go została wyliczona na poziomie 1 799 zł netto.

7 lat spokojnej eksploatacji Eclipse Cross PHEV

Na wszystkie wersje wyposażenia Mitsubishi Eclipse Cross PHEV przysługuje kupującemu bezpłatna, 2‑letnia ochrona pogwarancyjna w wariancie Premium, dająca pewność kompleksowych napraw po zakończeniu aż 5-letniej gwarancji podstawowej, do 24 miesięcy lub osiągnięcia przebiegu 200 000 km. Naprawy w ramach ubezpieczenia wykonywane są w Autoryzowanych Serwisach Mitsubishi z użyciem oryginalnych części i materiałów eksploatacyjnych, pokrywane są także koszty napraw na terytorium geograficznym Europy. Dwuletnia ochrona pogwarancyjna podnosi wartość rezydualną samochodu w momencie odsprzedaży. Więcej na ten temat na https://www.mitsubishi.pl/samochody/eclipse-cross-phev

 Nowe Mitsubishi COLT

Nowe Mitsubishi COLT  to model znany i ceniony przez Polaków, który przez dziesięciolecia wyrobił sobie doskonałą reputację. Mimo wysoko postawionej poprzeczki, nowa generacja, stworzona z myślą o wymaganiach europejskich kierowców, powinna zachwycić zarówno nowoczesną stylistyką i zaawansowanymi rozwiązaniami technicznymi, jak i doskonałymi właściwościami jezdnymi, którymi poprzedni Colt zdobywał sympatię kierowców. Model  oferuje gamę oszczędnych napędów i najnowsze systemy wspierające kierowcę. Stworzony w Europie, z myślą o potrzebach i przyzwyczajeniach europejskich kierowców, ustanawia nowe standardy jakości, wyposażenia, cyfryzacji i komfortu jazdy w segmencie B. Pojawi się w salonach już w listopadzie i dostępny będzie w cenie od 71 990 zł. Zaoferuje cztery poziomy bogatego wyposażenia, dwie wersje silnika benzynowego,  napęd hybrydowy i 17 zaawansowanych systemów wspomagających kierowcę. To jedyny model w tej klasie z systemem autonomicznego parkowania i 5-letnią gwarancją oraz 8-letnią gwarancją na pojemność akumulatora trakcyjnego HEV. Nowe Mitsubishi COLT to samochód, który  z powodzeniem pełni rolę małego auta rodzinnego, oferując ponadprzeciętnie przestronną kabinę, jeden z największych w klasie bagażnik, mieszczący 391 litrów i liczne schowki o łącznej pojemności ponad 26 litrów. 

COLT INVITE STYLE+COLD 2000 zł taniej

Mitsubishi COLT w wersji INVITE z silnikiem 1,0 l. o mocy 91 KM dostępne jest z dwoma dodatkowymi pakietami: STYLE, zawierającym 16-calowe felgi aluminiowe i przyciemnione tylne szyby oraz COLD, w skład którego wchodzą podgrzewane przednie fotele i kierownica. Promocyjna cena INVITE STYLE+COLD z silnikiem 1,0 l. o mocy 91 KM i manualną przekładnią sześciobiegową wynosi obecnie 88 790 PLN.

Mitsubishi Colt z 7 latami gwarancji i ochrony pogwarancyjnej

Dodatkowo tylko do  końca października można skorzystać ze specjalnej oferty przedsprzedaży tego modelu, dzięki któremu pierwsi klienci zyskają między innymi aż 7-letnią ochronę gwarancyjną i pogwarancyjną.  Dzięki wygodnemu formularzowi konfiguracji wybranego egzemplarza, każdy decydujący się na zamówienie, skorzysta z szeregu dodatkowych bonusów. Nowy Mitsubishi COLT jest dostępny w programie przedsprzedaży w trzech specyfikacjach:

  • Invite z pakietami Style + Cold, dostępnej z 91-konnym silnikiem benzynowym i przekładnią manualną
  • Intense z pakietami Style + Cold + Navi z 91-konnym silnikiem benzynowym i przekładnią manualną
  • First Edition ze 143-konnym układem hybrydowym 1,6 HEV oraz automatyczną przekładnią

Więcej o modelu COLT i formularz rezerwacji można znaleźć na stronie: https://www.mitsubishi.pl/samochody/colt

Zobowiązanie serwisowe Mitsubishi

Nowi właściciele otrzymują samochód z bardzo bogatym pakietem ochronnym:

– 5 lat gwarancji producenta do przebiegu 100 000 km (w zależności co nastąpi wcześniej). Zobowiązanie gwarancyjne, poza poczuciem bezpieczeństwa właściciela w przypadku awarii pojazdu, obniża koszty eksploatacji i podnosi wartość samochodu przy jego odsprzedaży.

  • 5 lat gwarancji Mitsubishi Assistance bez limitu przebiegu – bezpłatna pomoc w przypadku awarii mechanicznej lub elektrycznej, wypadku drogowego, problemu z paliwem, zagubienia, złamania lub zatrzaśnięcia w aucie kluczyków, przebicia lub uszkodzenia opony, kradzieży i wandalizmu. Pomoc oferowana jest przez 7 dni w tygodniu, 24 godziny na dobę w całej Europie przez 5 lat od zakupu nowego samochodu Mitsubishi, niezależnie od przebiegu auta.
  • 5 lat gwarancji na wybrane oryginalne akcesoria do przebiegu 100 000 km (w zależności co nastąpi wcześniej). 5 lat gwarancji na wybrane oryginalne akcesoria do przebiegu 100 000 km (w zależności co nastąpi wcześniej). 
  • Nieodpłatna usługa kontroli stanu pojazdu – posiadacze aut Mitsubishi – w tym także pojazdów po gwarancji, mogą skorzystać z bezpłatnej kontroli 25 punktów samochodu.12 lat gwarancji na perforację blach nadwozia.
  • Nieodpłatna usługa kontroli stanu pojazdu – posiadacze aut Mitsubishi – w tym także pojazdów po gwarancji, mogą skorzystać z bezpłatnej kontroli 25 punktów samochodu.
  • 12 lat gwarancji na perforację blach nadwozia.