Volkswagen Amarok – odnowiona wersja już w polskich salonach od 229 tys. zł

Na polskim rynku debiutuje nowy Volkswagen Amarok: pickup marki Volkswagen Samochody Dostawcze. Nowy Amarok to wszechstronność na czterech kołach. Wyposażony w nowoczesne rozwiązania techniczne, bez problemów podoła stawianym mu wyzwaniom i poradzi sobie w prawie każdym terenie. Jego nowa, niepowtarzalna stylistyka sprawia, że przyciąga spojrzenia, gdziekolwiek się pojawi, a pojawił się właśnie w salonach sprzedaży marki Volkswagen Samochody Dostawcze, które zapraszają na jazdy testowe nowym modelem.

Nowy Amarok został stworzony od podstaw. Ze swoimi nowoczesnymi rozwiązaniami technicznymi i nową stylistyką łączy właściwości samochodu terenowego z komfortem rodem z segmentu premium. To, co go wyróżnia, to wszechstronność, która ma swoje odzwierciedlenie także w licznych dodatkowych elementach i pakietach wyposażenia. Nowy Amarok dostępny jest w trzech wersjach: Style, PanAmericana i Aventura. Każdą z nich napędza wydajny, niezawodny silnik 3.0 V6 TDI. Ceny modelu zaczynają się od 229 000 PLN netto.

 

Volkswagen ID.7 po raz pierwszy w Polsce

Salony sprzedaży marki Volkswagen Samochody Dostawcze zapraszają na jazdy testowe wszystkimi trzema wersjami nowego Volkswagena Amaroka.

Volkswagen ID. Buzz LWB- światowa premiera modelu z długim rozstawem osi

Jednocześnie, pod hasłem „To jest Amarok. To jest moc 3.0 V6 TDI” w internecie i w telewizji rusza kampania reklamowa towarzysząca wprowadzeniu nowego modelu na rynek. W ramach komunikacji digitalowej zaplanowano użycie formatów programmatic, Google Display Network, rich media oraz social media.

 

Za pośrednictwem formatów internetowych również umówić się można na jazdę testową w najbliższym salonie marki Volkswagen Samochody Dostawcze. W ramach kampanii telewizyjnej emitowany jest natomiast trzydziestosekundowy spot, zachęcający do zapoznania się z nowym Volkswagenem Amarok.

Źródło: Volkswagen