Jeep Avenger – w ciągu miesiąca przyjęto 10 tys. rezerwacji

Nowy Jeep Avenger, pierwszy całkowicie elektryczny SUV marki Jeep niedawno miał swoją światową premierę podczas tegorocznego Salonu Samochodowego w Paryżu, a już teraz ten nowy samochód ma za sobą, zakończoną sukcesem, fazę wstępnych rezerwacji, podczas której około 10 000 osób w Europie zarejestrowało się na platformie rezerwacji wstępnej, by jako pierwsi mogli zamówić i zasiąść za kierownicą ekskluzywnej wersji 1st Edition.

To kolejny pomyślny wynik dla samochodu, który od momentu swojej premiery przełamał wszelkie bariery i jest autentycznym wyrazem postawy marki, która w swojej historii przywykła do podejmowania wszelkich wyzwań i osiągania nowych kamieni milowych i rekordów.

Ekscytujący i będący obietnicą dobrej zabawy Jeep Avenger 1st Edition oferuje wyjątkowe połączenie możliwości, stylu, funkcjonalności i zaawansowanych technologii, aby zaspokoić potrzeby klientów, będących zawsze w stałej łączności ze światem, w szczególności osób prowadzących aktywny tryb życia, kochających przygody i poszukujących samochodu w 100% elektrycznego, o kompaktowych wymiarach, przestronnym wnętrzu i DNA marki Jeep. Oferując do 400 km zasięgu w cyklu mieszanym, który w cyklu miejskim1 zwiększa się do 550 km oraz prosty i szybki sposób ładowania, Jeep Avenger został stworzony, aby przekraczać granice i stać się idealnym wyrazem „esencji wolności” („concentrated freedom”), łącząc elektryfikację i zaawansowaną technologię w kompaktowym SUV-ie.

Nowy Jeep Avenger – otwarcie wstępnych rezerwacji i limitowana Launch Edition od 189,7 tys. zł

Nowy model, którego cena na polskim rynku wynosi 189 700 zł brutto, jest również dostępny w najpopularniejszym produkcie Leasys – Smart Renting – już od 2099 zł netto miesięcznie.

Marka Jeep chce być liderem globalnej elektryfikacji SUV-ów

Wprowadzenie na rynek nowego Jeepa Avengera oznacza dla marki w Europie początek nowej gamy samochodów w pełni elektrycznych (BEV), podkreślając silne zaangażowanie marki Jeep w rozwój zrównoważonej mobilności przyszłości, zgodnej z wizją „Zero Emisji, 100% Wolności”.
Ponadto, nowy SUV jest jednym z siedmiu modeli nominowanych do tegorocznego finału prestiżowego konkursu „Car of the Year 2023”. Ogłoszenie zwycięzcy nastąpi 13 stycznia 2023 roku podczas Międzynarodowego Salonu Motoryzacyjnego w Brukseli. To niezwykłe osiągnięcie podkreśla ogromny potencjał nowego modelu marki Jeep.

Źródło: Jeep