Marki TUMI i McLaren wzbogacają kolekcję luksusowych bagaży

TUMI, wiodąca marka akcesoriów podróżnych i lifestylowych, przedstawia najnowsze elementy swojej kolekcji zaprojektowanej wspólnie z producentem supersamochodów i elitarnym zespołem motorsportowym McLarena.

W nawiązaniu do łączącej obie marki tradycji tworzenia doskonałych produktów i przesuwania granic technicznych innowacji, zespoły designerów McLarena i TUMI zaprojektowały kolekcję kapsułową, która – dokładnie tak, jak supersamochody McLarena – jak dotąd najdalej przesuwa granice ultralekkiej technologii i osiągów.

Najważniejsze elementy zaczerpnięte z obecnej kolekcji występują w nowej odsłonie kolorystycznej i zostały zrekonstruowane z wykorzystaniem specjalnej, elastycznej tkaniny z włókna węglowego CX6TM. CX6TM – wysokiej jakości i bardzo wytrzymały materiał posiada wyjątkowe cechy, jest odporny na przetarcia i zabezpiecza czystość i trwałość gładkiego wykończenia antracytowego włókna węglowego.

McLaren Artura – książę Monako, Albert II zaprosił swojego syna na przejażdżkę nowym modelem

Nowa kolekcja, która powstała w oparciu o wspólne wartości obu firm (innowacja, technologia i design), nawiązuje również do DNA McLarena – McLaren od ponad 40 lat nie stworzył żadnego samochodu torowego czy drogowego, w którym nie występowałoby włókno węglowe.

McLaren Artura Art Car stworzony we współpracy z Nat Bowen

Najnowsze elementy kolekcji to: walizka kabinowa Aero International Expandable wykonana z karbonu, formowanego włókna węglowego z bocznymi panelami z materiału kompozytowego Tegris, weekender Quantum, torba na jedno ramię Torque oraz plecak Velocity.

Nowe akcesoria podróżne z kolekcji TUMI | McLaren są dostępne od dziś na stronie TUMI.com oraz sklepach marki na całym świecie.

Źródło: TUMI / McLaren / Auto Fus