Mitsubishi Eclipse Cross PHEV bestsellerem w czerwcu 2020 r.

Zgodnie z najnowszymi raportami Polskiego Związku Przemysłu Motoryzacyjnego PZPM dotyczącymi liczby zarejestrowanych w Polsce nowych samochodów, hybrydowy model Mitsubishi Eclipse Cross PHEV był w czerwcu najpopularniejszym modelem SUV z napędem plug-in hybrid w Polsce.

Zajmuje też w całym pierwszym półroczu drugi stopień podium w klasyfikacji SUV-ów PHEV popularnych marek i trzecie miejsce wśród wszystkich SUV-ów PHEV.

Nr 1, 2 i 3

Według opublikowanych niedawno danych PZPM model Mitsubishi Eclipse Cross PHEV – awangardowo stylizowany, przyjazny środowisku i oszczędny SUV coupe z unikatowym napędem 4×4 – elektrycznym i hybrydowym z możliwością ładowania baterii ze stacji szybkiego ładowania oraz zwykłego gniazdka – był w czerwcu najczęściej kupowanym samochodem SUV PHEV w Polsce.

Mitsubishi Eclipse Cross PHEV i L200 – sukcesy sprzedażowe

Dane za okres od stycznia do czerwca 2022 roku wskazują, że ten model był drugim najczęściej wybieranym SUV-em PHEV popularnych marek – z wyłączeniem modeli premium.

Mitsubishi L200 – testy wytrzymałościowe przed Asia Cross Country Rally 2022

Co więcej, w tym samym okresie – w ciągu pierwszych 6 miesięcy bieżącego roku – Mitsubishi Eclipse Cross PHEV znalazł się na 3. miejscu wśród wszystkich oferowanych na rynku SUV-ów z napędem PHEV.

Auta Mitsubishi do odbioru natychmiast

W sytuacji braku dostępnych samochodów w salonach wielu marek klienci Mitsubishi szczególnie doceniają natychmiastową możliwość zakupu i odbioru samochodów spod znaku Trzech Diamentów. Mitsubishi Eclipse Cross PHEV i niezwykle ceniony pickup Mitsubishi L200, a także miejski model Mitsubishi Space Star są dostępne od ręki w polskich salonach marki spod znaku Trzech Diamentów (ich lista ), które oferują bezpłatne jazdy próbne tymi modelami. Więcej informacji na temat Mitsubishi Eclipse Cross PHEV, Mitsubishi Space Star, Mitsubishi L200 oraz jego wyjątkowej wersji STARK można znaleźć tutaj.

Źródło: Mitsubishi