Nowy Mitsubishi Outlander PHEV MY 2022 – lifting przed oficjalną premierą

Mamy już pierwsze zdjęcia odmłodzonego Outlandera PHEV, który japoński producent oficjalnie zaprezentuje 28 października 2021 roku. Co prawda nie zdecydowano się na wiele radykalnych zmian, ale nie można zaprzeczyć, że to auto stało się jeszcze bardziej atrakcyjne.

Mitsubishi Outlander PHEV wyróżnia się na drodze swoim futurystycznym designem przedniej części nadwozia z charakterystycznymi światłami. To może się podobać. Zmiany objęły także wnętrze pojazdu, które chociaż trwa przy tradycji, to jednak nie odcina się od nowoczesnych rozwiązań. Mamy więc, wirtualny kokpit oraz 12,3-calowy tablet, w którym na całe szczęście znalazły się dwa pokrętła ułatwiające życie kierowcy.

Zmodyfikowany został system Super All-Wheel Control, który ma wpływ na poprawę własności jezdnych auta w raz z funkcjami Power (wykorzystanie maksymalnej mocy) oraz Eco (maksymalna oszczędność). Powiększono także pojemność baterii.

Mitsubishi PHEV – 200 tys. sprzedanych egzemplarzy w Europie

Pasażerowie mają do dyspozycji trzy rzędy siedzeń, które można konfigurować według własnych potrzeb. Po złożeniu ostatniego rzędu otrzymujemy płaską podłogę bagażnika.

Ranking What Car? – 100 proc. niezawodności Mitsubishi Eclipse Cross

Producent nie ujawnił jeszcze szczegółowych danych technicznych, które poznamy dopiero w dniu oficjalnej premiery. Nowy Outlander PHEV pojawi się w sprzedaży na rodzimym rynku japońskim jeszcze pod koniec 2021 roku. Europejskich planów jeszcze nie znamy, ale można oczekiwać, że ten samochód stanie się jeszcze większą atrakcją w ofercie Mitsubishi.