Mazda Last Minute – samochody, które kupisz od ręki

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów, którzy poszukują nowych samochodów jeszcze przed końcem roku, Mazda oferuje wgląd w dostępność egzemplarzy u poszczególnych dealerów w ramach programu Mazda Last Minute. Aktualizowana w czasie rzeczywistym baza nowych samochodów zawiera listę kilkuset sztuk gotowych do odbioru w salonach Mazdy w całej Polsce.

„Widzimy bardzo duże zainteresowanie klientów nowymi samochodami, a jednocześnie wiemy, że podaż nie wszędzie jest w stanie sprostać popytowi. My zabezpieczyliśmy dostępność ponad 750 samochodów już gotowych do odbioru lub dostępnych na stoku centralnym i mamy zaplanowane kolejne 750, które będą produkowane w najbliższych tygodniach, by sprostać oczekiwaniom klientów” – mówi Piotr Nowak, Dyrektor Sprzedaży Mazda Motor Poland.

Mazda MX-30 – ekodopłata Mazdy dla firm w wysokości 18 750 zł

„Największy stan magazynowy dotyczy kompaktowego SUV-a, modelu CX-30, który jest naszym bestsellerem w Polsce i w Europie – to niemal 400 aut w różnych wersjach silnikowych, wyposażeniowych i kolorystycznych dostępnych od ręki. Mamy też pulę ponad 80 szt. elektrycznej Mazdy MX-30, która cały czas objęta jest Ekodopłatą Mazdy w wysokości 10 000 zł dla klientów indywidualnych i 18 750 zł dla firm. Najbliższe tygodnie to także ostatni moment na kupno Mazdy CX-3, której produkcja kończy się w grudniu, a nasi dealerzy mają w ofercie jeszcze niemal 100 samochodów” – dodaje Piotr Nowak.

Mazda CX-5 wyróżniająco zdaje test długodystansowy na 100 000 km

„Jedyne wyzwania związane są z dostępnością Mazdy CX-5 i Mazdy 6. Ta pierwsza przeszła zmiany modelowe na 2022 r. i produkcja udoskonalonej odmiany na nasz rynek zaplanowana jest na listopad, a jednocześnie u dealerów kończą się zapasy dotychczasowej wersji. To oznacza, że najbliższe dostawy CX-5 planujemy na przełom stycznia i lutego 2022 r. Podobnie z Mazdą 6 – na początku przyszłego roku dotrze do nas pula samochodów, z których część wciąż nie ma przypisanych klientów” – podsumowuje Piotr Nowak.

Wyszukiwarka samochodów dostępnych w ramach Mazda Last Minute.