Nowy Citroën ë-C3 – w reakcji na duży popyt ruszyły zamówienia w Polsce

Zdając sobie sprawę z entuzjazmu jaki wywołała premiera Nowego ë-C3, Citroën przyspiesza tempo, rozpoczynając przyjmowanie w całej Polsce zamówień na swój nowy model. Nowy ë-C3 wstrząśnie rynkiem pojazdów elektrycznych, oferując wszystkie funkcje, jakich oczekuje się od małego, wszechstronnego kompaktowego samochodu z segmentu B.

Dostępny w wersji podstawowej You od 110 650 złotych bez uwzględniania dofinasowania z programu „Mój Elektryk”, Nowy ë-C3 jest produkowany w Europie, a zaproponowane rozwiązania finansowe pozwalają cieszyć się z użytkowania samochodu już od 399 złotych miesięcznie. Cena najwyższej wersji Max zaczyna się od 132 100 złotych.

Nowy ë-C3 to przystępny cenowo samochód o nowoczesnej, atrakcyjnej stylistyce, który nie uznaje kompromisów. Oferuje on dużą wszechstronność użytkowania dzięki zasięgowi wynoszącemu ponad 300 km (cykl mieszany WLTP – w trakcie homologacji) i przestronności wnętrza. Każda podróż jest gwarancją dobrego samopoczucia dzięki dostępnemu w standardzie zawieszeniu Citroën Advanced Comfort®, fotelom Citroën Advanced Comfort® (dostępnym w wersji Max), podwyższonej pozycji za kierownicą, innowacyjnej desce rozdzielczej C-Zen lounge i nowoczesnemu wyposażeniu, które upraszcza codzienne życie.

Citroën Holidays – kampervan idealny na komfortowe wypady

Uproszczone doświadczenia użytkownika: w gamie Nowego ë-C3 oferowane są tylko dwie wersje, You i Max. Ta uproszczona gama ułatwi sprzedaż online poprzez intuicyjny proces zakupowy w dowolnym miejscu i czasie. Co nie mniej ważne, ta racjonalizacja oferty zagwarantuje niższe ceny sprzedaży dzięki optymalizacji produkcji, zapasów i wszystkich przepływów logistycznych.

Nowy CITROËN Ë-C3 jest już dostępny w przedsprzedaży w Polsce od 110,6 tys. zł

Wersja „You” oferuje bogate wyposażenie już za 110 650 złotych lub od 399 złotych netto miesięcznie w przypadku produktu finansowego SimplyDrive. Klient ma do dyspozycji po raz pierwszy w tym segmencie zawieszenie Citroën Advanced Comfort®, a także inteligentne technologie zapewniające relaksującą jazdę, takie jak nowy wyświetlacz Citroën Head Up i system informacyjno-rozrywkowy ze stacją dokującą na smartfona. System ten umożliwia połączenie smartfona z pojazdem i korzystanie z jego funkcji w całkowicie bezpieczny i prosty sposób.

Citroën ë-C3 oferuje również bogate wyposażenie w standardzie obejmujące m.in.  klimatyzację, Active Safety Brake (system hamowania awaryjnego), asystenta parkowania tyłem, tempomat z ogranicznikiem prędkości, aktywny system ostrzegania o niezamierzonej zmianie pasa ruchu, system rozpoznawania znaków drogowych, system ostrzegania kierowcy, przednie, boczne i kurtynowe poduszki powietrzne, automatyczne włączanie świateł mijania i reflektory LED.

Wersja „You” jest wyposażona w 16” opony i dostępna w 5 wyjątkowych kolorach nadwozia: biały Polar White, niebieski Monte Carlo Blue, czerwony Elixir Red, szary Mercury Grey i czarny Perla Nera Black.

Wersja „Max” oferuje wszystko, czego oczekują klienci segmentu B i jest dostępna w cenie od 132 100 złotych lub od 499 złotych netto w przypadku produktu finansowego SimplyDrive. Jest wyposażona w 17-calowe diamentowane obręcze kół ze stopów lekkich Atacamite, dwukolorowe nadwozie z kontrastującym dachem, dostępnym w kolorze czarnym lub białym, błyszczące czarne relingi dachowe oraz przyciemnianą szybę tylną i szyby boczne. Bogate wyposażenie obejmuje także nawigację z ekranem dotykowym o przekątnej 10,25 cali, bezprzewodowe ładowanie smartfonów, fotele Citroën Advanced Comfort®, elektrycznie składane lusterka boczne z funkcją odmrażania, kierownicę obszytą skórą, tylną kanapę dzieloną w układzie 2/3-1/3, tylne światła 3D LED, automatyczną klimatyzację i kamerę cofania.

Nowy ë-C3 oferuje klientom wszechstronność kompaktowego (ma zaledwie 4,01 m długości),  zwinnego modelu wyposażonego w silnik o mocy 83 kW / 113 KM, który zapewnia wyjątkową przyjemność z jazdy „elektrykiem”. Akumulator o pojemności 44 kWh jest idealny do codziennej jazdy, a dzięki funkcji szybkiego ładowania samochodem można wybrać się także w dłuższą trasę. Czas ładowania od 20 do 80% pojemności wynosi zaledwie 26 minut, korzystając z funkcji szybkiego ładowania prądem stałym o mocy 100 kW, natomiast standardowe ładowanie prądem przemiennym o mocy 7 kW trwa około 4 godzin i 10 minut.

Ładowarka pokładowa o mocy 11 kW (trójfazowa) jest dostępna w obu wersjach w cenie 1 900 złotych.

Źródło: Citroën