Volkswagen Samochody Dostawcze i Szczyrk Mountain Resort – poznaj uroki wypoczynku w Beskidach

Tegoroczna zima dopisuje w śnieg i pogodę idealną dla narciarzy. W kilku województwach rozpoczęły się już zimowe ferie, warto więc pomyśleć o zimowym wypoczynku. Idealnym miejscem do tego wydaje się być Szczyrk, w którym ośrodek narciarski Szczyrk Mountain Resort oferuje narciarzom aż 40 km świetnie przygotowanych tras. Partnerem ośrodka jest marka Volkswagen Samochody Dostawcze, która swym patronatem objęła m.in. taras widokowy w restauracji Kuflonka, gdzie odpocząć można po narciarskich szaleństwach, ale też podziwiać wspaniałe widoki na Beskidy.

Szczyrk Mountain Resort jest jednym z największych ośrodków narciarskich w Polsce. Zlokalizowany w Beskidzie Śląskim na zboczach szczytów Małe Skrzyczne i Wierch Pośredni, jest doskonałą propozycją dla turystów z całej Polski i z zagranicy. Ośrodek posiada przeszło 23 km zróżnicowanych tras zjazdowych (w tym 5 km oświetlonych) co sprawia, że każdy fan białego szaleństwa znajdzie tutaj coś dla siebie. Ponadto, dzięki współpracy z Centralnym Ośrodkiem Sportu i Beskid Sport Arena klienci ośrodków mogą korzystać ze wspólnego skipassu na blisko 40 km tras.

Volkswagen w podróży – wyjątkowy przewodnik – Bałkany na czterech kółkach

Od początku zimowego sezonu 2023/2024, partnerem ośrodka Szczyrk Mountain Resort jest marka Volkswagen Samochody Dostawcze, która jeszcze w grudniu 2023 specjalnie z okazji inauguracji sezonu, przygotowała dla narciarzy i turystów wiele atrakcji – między innymi możliwość jazd testowych najnowszymi modelami marki: w pełni elektrycznym ID. Buzzem i terenowym pick-up’em Volkswagenem Amarok.

Volkswagen Grand California – kamper produkowany w Polsce

Sezon w pełni, a Volkswagen Samochody Dostawcze jest obecny w Szczyrku cały czas. Marka jest patronem tarasu widokowego w restauracji Kuflonka na Hali Skrzyczeńskiej, gdzie narciarze mogą wypocząć, zjeść i wypić coś ciepłego w przerwach między zjazdami. Na tarasie znajdą m.in. wygodne leżaki i ciepłe koce z logo Volkswagen Samochody Dostawcze. Można na nich wypocząć, a w słoneczne dni podziwiać panoramę Beskidów. Ponadto, przy dolnej stacji kolejki gondolowej turyści oglądać mogą flagowy model marki Volkswagen Samochody Dostawcze – w pełni elektrycznego Volkswagena ID. Buzz.

„Marka Volkswagen Samochody Dostawcze jest zawsze blisko miejsc, w których ludzie realizować mogą swoje pasje – nie tylko zimowe, ale też letnie. W takich ośrodkach jak Szczyrk możemy w pełni pokazać wszechstronność naszych modeli. Bo przecież takimi samochodami jak ID. Buzz czy Multivan na narty wyjechać może duża rodzina albo spora grupa przyjaciół. Oba, w zależności od wersji mogą zabrać na swój pokład aż siedem osób. A terenowy Volkswagen Amarok z dużą, otwartą przestrzenią ładunkową, jest wręcz idealnym pojazdem do przewiezienia rowerów czy sprzętu wspinaczkowego. Nie mówiąc już o tym, że Amarokiem dojedziemy z pewnością wszędzie tam, gdzie nie wjedzie zwykłe auto osobowe” – mówi Patryk Grzeczka, dyrektor marketingu Volkswagen Samochody Dostawcze.

Źródło: Volkswagen