Fiat RIA – nowy salon na Podkarpaciu

Grupa Stellantis wraz z podkarpackim dealerem RIA zapraszają do nowo otwartego salonu Fiata, zlokalizowanego w Jamnicy koło Stalowej Woli. Jest to pierwszy w Polsce punkt sprzedaży włoskiej marki zgodny z jej najnowszymi standardami wizualnymi. Oznakowanie salonu, jego kolorystyka i wyposażenie przyciągają uwagę i zachęcają do zajrzenia do środka.

Radosne wnętrze odzwierciedla wartości marki skoncentrowanej na zapewnieniu swoim klientom innowacyjnych rozwiązań w zakresie mobilności na co dzień. Dogodne położenie salonu, przy drodze wojewódzkiej prowadzącej ze Stalowej Woli do Tarnobrzegu, i przestronny parking zapewniają bezproblemowy dojazd z różnych miast Polski i umożliwiają poznanie oferty w dogodnych warunkach.

Fiat Titano – nowy, globalny pick-up

RIA jest firmą motoryzacyjną z 25-letnią historią, która rozpoczęła swoją działalność od sprzedaży samochodów Peugeot. Dwa lata później RIA dołączyła do programu sprzedaży pojazdów używanych tej samej marki i działalność ta do dziś stanowi lwią część biznesu RIA. W tym roku firma otrzymała nominację do tytułu Dealer Roku w kategorii samochodów używanych.

Nowy Fiat 600e od dziś dostępny od 165 tys. zł

W listopadzie 2023 r. RIA poszerzyła portfel nowych samochodów o trzy kolejne marki z grupy Stellantis: Citroëna, Opla i wspomnianego Fiata. Ponadto RIA oferuje finansowanie nowych i używanych aut, usługi blacharskie i lakiernicze, autodetailing oraz wynajem pojazdów. Jest też właścicielem sześciu stacji benzynowych RIA położonych w Jamnicy, Przędzlu, Pysznicy, Rzeczycy Okrągłej i dwóch w Stalowej Woli. W najbliższym czasie działalność firmy powiększy się również o stację kontroli pojazdów i magazyn opon dla klientów.

Zapraszamy do odwiedzenia nowego salonu Fiata w Jamnicy numer 160 koło Stalowej Woli, 39-410 Grębów. Punkt sprzedaży jest otwarty od poniedziałku do piątku w godzinach od 9.00 do 18.00 oraz w soboty od 9.00 do 14.00.

Źródło: Fiat