Fiat Titano – nowy, globalny pick-up

Rozpoczynając dynamiczną, globalną ofensywę produktową, marka FIAT z dumą przedstawia na tle tętniących życiem krajobrazów Ameryki Łacińskiej i Afryki swoją najnowszą innowację, pick-upa Fiat Titano.

Zainspirowana postacią zaczerpniętą z mitologii greckiej, nazwa tego pick-upa D, gdzie D odnosi się do segmentu, do którego zalicza się Titano, nawiązuje do siły i zdolności posiadanych przez nowy model FIATA, który wyznacza nowy standard w zakresie solidności, zdolności terenowych i dużej ładowności. Dostosowany do zróżnicowanych potrzeb klientów na różnych rynkach, Fiat Titano staje się symbolem wszechstronności i nowoczesnych technologii.

Fiat Panda 4×4 – 40 lat przygód na maksa

Na tętniących życiem drogach w Brazylii, gdzie marka nadal jest liderem zarówno pod względem wyników sprzedaży miesięcznej, jak i rocznej, Fiat Titano dołączy do rodziny pick-upów Strada i Toro, aby nadal pozostawać liderem, płynnie integrując wielofunkcyjną funkcjonalność z najnowocześniejszą technologią i bezkompromisowym komfortem.

Fiat Strada globalnym graczem

Zaprojektowany, aby z łatwością poruszać się po trudnym terenie, nowy pick-up może być doskonałym towarzyszem na co dzień, a także zaspokoić wszystkie potrzeby klientów profesjonalnych, również z w sektora rolniczego.

Tymczasem w sercu Algierii, Fiat Titano zwraca się w kierunku innych aspektów, skupiając się przede wszystkim na oszczędności paliwa. Dzięki zaangażowaniu marki w dostarczanie indywidualnych rozwiązań, które współgrają z lokalnymi preferencjami, Fiat Titano spełnia specjalne wymagania poszczególnych rynków, łącząc zaawansowaną technologię z projektem ukierunkowanym na kierowcę, zapewniając optymalne wrażenia z jazdy, a tym samym dołączając do szerokiej gamy profesjonalnych samochodów FIAT, aby zaspokoić wszystkie potrzeby klientów.

Fiat Titano na nowo definiuje wrażenia z jazdy, zapewniając dynamiczną jazdę dostosowaną do indywidualnych preferencji, zapewniając, że każda podróż będzie wyrafinowana, ale jednocześnie gwarantuje doskonałe możliwości terenowe pozwalające z łatwością poruszać się po trudnym terenie. Jego sylwetka, z jednej strony solidna, a z drugiej wyrafinowana, jest zgodna z renomą marki dotyczącą stylu i trwałości. Nadwozie Titano wyróżnia się solidnym profilem, świadczącym o jego wytrzymałości i sile. Tył pojazdu dumnie zdobi kultowy emblemat „Titano”, symbolizujący pokaźne możliwości, które współgrają z potężnym charakterem tego nowego członka rodziny FIAT. Oprócz efektownego wyglądu, wiele uwagi poświęcono również na przygotowanie Titano do różnych warunków jazdy, dzięki czemu jest on wszechstronnym towarzyszem na każdą drogę.

Ponieważ FIAT nadal odgrywa wiodącą rolę na globalnej scenie motoryzacyjnej, wprowadzenie Fiata Titano potwierdza jego status protagonisty w poszczególnych regionach. Dzięki doskonałemu zrozumieniu zróżnicowanych potrzeb swoich klientów i poszczególnych regionów, FIAT jest gotowy dostarczyć właściwą odpowiedź na każde wyzwanie motoryzacyjne, przeobrażając swoje zaangażowanie w doskonałość, która wykracza poza granice.

Źródło: Fiat