Auto Świat Testy 2023 – nowy magazyn już w sprzedaży

Testy aut nowych i używanych, testy produktów, w tym opon zimowych, a także wyniki prestiżowego rankingu Wielki Test Salonów 2023 – wszystko to znajdziecie w nowym wydaniu magazynu Auto Świat Testy, który właśnie trafił do sprzedaży.

To już drugie wydanie naszego magazynu, w którym testujemy, porównujemy i oceniamy najpopularniejsze auta – nowe i używane. Szczególnie nowe, bo na testy tych aut poświęciliśmy najwięcej miejsca. W magazynie znajdziecie 10 porównań samochodów, które cieszą się dużym powodzeniem na rynku. Poddaliśmy je wymagającym próbom i pomiarom. Sprawdziliśmy m.in. przyspieszenie, elastyczność, zużycie paliwa i drogi hamowania. Oceniliśmy komfort jazdy i prowadzenie, porównaliśmy wyposażenie oraz przeanalizowaliśmy ceny. Dzięki temu mogliśmy wychwycić najdrobniejsze różnice, które potrafią okazać się kluczowe podczas zakupu auta.

Auto Świat Katalog >>Samochody Używane 2023<< już w sprzedaży

W przypadku testów aut używanych więcej uwagi poświęcamy trwałości i niezawodności. Wymieniamy typowe awarie, szacujemy koszty napraw i serwisu. Radzimy również, jak fachowo ocenić stan techniczny. Łącznie opisaliśmy 24 auta używane – różnych marek, różnych klas i w różnej cenie.

Na końcu magazynu znajdziecie testy produktów, takich jak opony zimowe, klucze udarowe, boksy dachowe i myjki ciśnieniowe. Dodatkowo w tym wydaniu zamieściliśmy wyniki Wielkiego Testu Salonów 2023, największego w Polsce badania jakości obsługi w salonach sprzedaży nowych aut. To nasz flagowy ranking, który przeprowadzamy już od 20 lat! W tym roku odwiedziliśmy, sprawdziliśmy i oceniliśmy ponad 300 salonów marek popularnych oraz premium.

Nowy magazyn “Auto Świat Testy” dostępny jest w dobrych punktach sprzedaży prasy i na stronie literia.pl. Zachęcamy do zakupu i życzymy miłej lektury.