Auto Świat Katalog >>Samochody Używane 2023<< już w sprzedaży

Fachowe porady, rankingi, testy oraz najnowszy Raport Jakości – to wszystko miłośnicy motoryzacji znajdą na 180 stronach najnowszego wydania Katalogu “Samochody Używane 2023” przygotowanego pod redakcją red. Marcina Matusa, wieloletniego dziennikarza tygodnika “Auto Świat”. 

Ringier Axel Springer Polska na rok 2023 zapowiada kontynuację fachowych katalogów, które dotychczas powstawały pod szyldem redakcji tygodnika “Auto Świat”. Pierwszym z nich są auta używane, które stanowią doskonały poradnik kupującego i jednocześnie jest to najbardziej aktualny przegląd polskiego rynku.

To już 26. wydanie autorskiej publikacji, w której oceniono blisko 200 najpopularniejszych aut z rynku wtórnego. Wymieniane są wady i zalety, podawane szczegółowe dane techniczne, polecane silniki, opisywane typowe usterki. Są też porady, na co zwrócić uwagę przy zakupie auta. Nie zabrakło praktycznych porad eksploatacyjnych, testu opon letnich oraz Raportu Jakości 2023. Wszystko po to, żeby profesjonalnie i rzeczowo podejść do zakupu wymarzonych czterech kółek, wybrać dobry samochód i z odpowiednim silnikiem, który da dużo zadowolenia podczas jazdy, będzie trwały i niezawodny.

AAA Auto – prawie 100 proc. konsumentów zamierzających kupić auto używane zaczyna poszukiwania od internetu

W aktualnym katalogu autorzy zrezygnowali z niektórych starszych samochodów na rzecz młodszych pojazdów – coraz częściej pojawiają się one na rynku wtórnym. W przypadku aut małych to m.in. Kia Rio IV i Suzuki Swift VI, a w klasie średniej – Opel Insignia II i Mercedes klasy C IV. Jednak największe zmiany zaszły wśród SUV-ów i crossoverów. Samochody te cieszą się największym wzięciem w ostatnich latach – opisaliśmy aż 30 modeli, w tym 10 zupełnie nowych. Wychodząc naprzeciw aktualnym trendom, poświęciliśmy również dużo miejsca elektrykom oraz hybrydom z drugiej ręki.

AAA Auto – ponad 40 tys. zł Polacy są skłonni wydać na auto używane

Katalog “Samochody Używane 2023” jest dostępny w dobrych sieciach sprzedaży prasy na terenie całego kraju. Można go także zamówić przez Internet.

Zachęcamy do zakupu i życzymy miłej lektury, a także samych dobrych wyborów podczas kupna auta!