Das WeltAuto – dobry sposób zakupu używanego, dostawczego Volkswagena

Klienci poszukujący samochodu dostawczego często zwracają uwagę na rynek pojazdów używanych. Nie chcą jednak pozyskiwać auta z niepewnych źródeł, szukając samochodu sprawdzonego, o pewnym pochodzeniu. Takim klientom wychodzi naprzeciw Das WeltAuto – wielomarkowy program odkupu i sprzedaży samochodów używanych, działający przy salonach dealerskich marek Grupy Volkswagen. W jego ramach kupić można m.in. sprawdzonego, zweryfikowanego Volkswagena Caddy, Volkswagena Transportera, Craftera czy Multivana.

Główną ideą programu Das WeltAuto jest sprzedaż najlepszych, pewnych aut używanych, których historia, rok produkcji, przebieg i stan techniczny zostały szczegółowo sprawdzone i zweryfikowane. W pierwszym półroczu 2023 w autoryzowanych punktach Das WeltAuto sprzedano w ten sposób 543 samochody marki Volkswagen Samochody Dostawcze – to wzrost o ponad 9% w porównaniu do I półrocza ubiegłego roku.

Zdecydowanie największą spośród modeli marki Volkswagen Samochody Dostawcze popularnością w programie cieszy się Volkswagen Caddy – w pierwszym półroczu tego roku sprzedano w ten sposób 191 jego egzemplarzy. Za nim plasuje się Volkswagen Crafter – 107 egz. i Volkswagen Transporter T6 – 55 egz.

Volkswagen Samochody Dostawcze – jesienne promocje

„W programie Das WeltAuto oferujemy pełną gamę używanych aut marki Volkswagen Samochody Dostawcze: modele Caddy, T6, T6.1, Crafter, Multivan, Amarok, ID. Buzz, a również kampery Grand California. Oprócz tego, że są to samochody sprawdzone, dbamy również o weryfikację i utrzymywanie wysokiego standardu co do ich wieku. Obecnie średnia dla oferowanych przez nas pojazdów to 3,6 roku” – podkreśla Piotr Chyrek, dyrektor rozwoju sieci dealerskiej Volkswagen Samochody Dostawcze. „W tej chwili używane, pochodzące z pewnego źródła dostawcze Volkswageny dostępne są w 36 punktach dealerskich marki Volkswagen Samochody Dostawcze na terenie całej Polski.”

Grupa Volkswagen zwiększyła dostawy samochodów elektrycznych o 45 procent

Das WeltAuto to również idealne rozwiązanie dla osób, które planują wymianę swojego samochodu. Darmowa wycena, korzystne oferty odkupu oraz możliwość zostawienia auta w rozliczeniu to doskonałe opcje dla tych, którzy przekonali się, jak żmudne i męczące bywają samodzielne próby sprzedaży samochodu. Stąd systematycznie zwiększa się udział w programie sprzedaży typu trade-in, czyli wymiany auta na nowsze. W pierwszym półroczu tego roku stanowiły one 22 % wszystkich transakcji jeśli chodzi o markę Volkswagen Samochody Dostawcze.

Więcej informacji oraz aktualna oferta na www.dasweltauto.pl.

Źródło: Volkswagen