Volkswagen Samochody Dostawcze – jesienne promocje

Jesień i zbliżający się koniec roku, to zwyczajowo czas w którym klienci – zarówno indywidualni, jak i przedsiębiorstwa – poszukują nowych samochodów, które można zakupić w atrakcyjnych warunkach sprzedażowych. Odpowiadając na takie oczekiwania, Volkswagen Samochody Dostawcze rozpoczął kampanię wyprzedaży całej gamy modeli z rocznika 2023.

Kupując nowego dostawczego Volkswagena podczas tegorocznej wyprzedaży, klient otrzymuje pełen zestaw benefitów: rabat nawet do 20%, 5-letnią gwarancję oraz możliwość dokupienia Pakietu Przeglądów w promocyjnej cenie, aby oszczędzać na przeglądach okresowych przez 5 lat.

Volkswagen ID. Buzz AD – przyszłość miejskiej mobilności

Volkswagen Samochody Dostawcze – 20 lat produkcji Volkswagena Caddy w Poznaniu

„Kampanią wyprzedażową objęliśmy wszystkie nasze modele –wersje dostawcze, osobowe, kampery, a także elektrycznego ID. Buzza, i nowego Amaroka” – mówi Patryk Grzeczka, dyrektor marketingu Volkswagen Samochody Dostawcze. „Kupując np. Multivana 6.1 można liczyć nawet na 20% rabatu, kampera Grand Californię na 18% rabatu, a w przypadku Craftera na 15%. Warto podkreślić, że samochody dostępne są od ręki, a nasi handlowcy dobiorą odpowiednie finansowanie: leasing jak abonament, leasing klasyczny lub najem. W celu zapoznania się ze szczegółami zapraszamy na naszą stronę internetową www.vwdostawcze.pl lub do najbliższego salonu dealerskiego marki Volkswagen Samochody Dostawcze.”

Źródło: Volkswagen