Salon Lexus Łódź rozpoczął działalność w nowej lokalizacji

Lexus Central Europe nieustannie rozwija swoją sieć sprzedaży, podnosząc jakość obsługi oraz komfort klientów. Salon Lexus Łódź rozpoczął działalność w nowej lokalizacji przy ul. Rokicińskiej 199 w Łodzi. Nowy punkt Lexusa w Łodzi łączy styl z wygodą i ergonomią, a we wnętrzu nie brakuje akcentów stylistycznych nawiązujących do samochodów marki.

Projektanci z wielką starannością podeszli do wykorzystania charakterystycznych dla japońskiej kultury wzorów, faktur i detali. Nie mniej istotne było nagłośnienie, oświetlenie, zapach, czy nawet specjalne w tym celu zaprojektowane fotele dla oczekujących klientów.

Salon Lexus Łódź oferuje pełen zakres usług, w tym sprzedaż samochodów nowych i używanych, serwis mechaniczny, a także serwis blacharsko-lakierniczy. Na miejscu prowadzona jest także sprzedaż akcesoriów i części zamiennych, można także nabyć ubezpieczenie oraz sfinansować samochód w ramach programu KINTO ONE.

Coraz większa sieć sprzedaży Lexusa w Polsce

Salon Lexus Łódź jest jednym z 19 obiektów marki w Polsce. Tylko w tym roku sieć sprzedaży Lexusa powiększyła się o trzy nowe obiekty – do grona dealerów dołączyły stacje w Bydgoszczy, Rybniku i Rzeszowie. To odpowiedź na rosnące zainteresowanie samochodami Lexusa w Polsce. Marka dąży do osiągnięcia 100-procentowego pokrycia sprzedaży rynku premium w Polsce.

Lexus LM w wersji 4-miejscowej z fotelami z lotniczej pierwszej klasy

Wyróżnikiem Lexusa na polskim rynku premium jest najwyższy poziom obsługi klienta. Dbałość o najdrobniejsze detale ma istotne znaczenie już na etapie projektowania każdego obiektu i jest podstawą funkcjonowania każdego obiektu. Przywiązanie do zasad japońskiej gościnności Omotenashi sprawia, że każda wizyta w salonie japońskiej marki jest unikalnym doświadczeniem i pierwszym krokiem do spektakularnego świata Lexusa. O to, aby każdy klient został zauważony, serdecznie przywitany i był przez cały czas pod opieką dba Omotenashi Manager.

Lexus RX – 10 tys. egz.sprzedanych w Polsce

Najwyższą jakość obsługi klienta potwierdzają liczne nagrody oraz wyróżnienia przyznawane salonom z polskiej sieci marki. Obiekty z naszego kraju niejednokrotnie zdobywały europejską nagrodą KIWAMI (jap. najlepszy), znajdując się wśród 10 topowych salonów marki w Europie pod kątem jakości obsługi i realizacji wskaźników biznesowych, a w 2020 i 2021 roku polskie salony Lexusa uznano za najlepsze ze wszystkich europejskich punktów marki.

Źródło: Lexus