BMW i MINI – pierwszy salon sprzedaży w Radomiu już otwarty

BMW ZK Motors Radom oferuje sprzedaż nowych samochodów marek BMW i MINI oraz aut używanych BMW Premium Selection z gwarancją producenta. Salon znajduje się kilka kilometrów od centrum miasta i Dworca Głównego. Obiekt zajmuje 2880 m2 powierzchni użytkowej.

Do dyspozycji klientów oddano także autoryzowany serwis, który został przeniesiony z ul. Żółkiewskiego 40. Nowa inwestycja została zrealizowana przez BMW ZK Motors, który posiada duże doświadczenie w sprzedaży samochodów BMW i MINI w Kielcach i Rzeszowie.

— Konsekwentnie rozbudowujemy sieć sprzedaży BMW Group w Polsce i zwiększamy dostępność samochodów z portfolio marek BMW i MINI. Obiekt w Radomiu, który powstał zgodnie z koncepcją Retail.Next, to kolejny krok w kierunku rozwoju jakości obsługi. Klienci z tego regionu mogą liczyć na spersonalizowane doświadczenia zakupowe na najwyższym poziomie, które oferuje BMW ZK Motors — powiedział Christian Haririan, Dyrektor Generalny BMW Group Polska.

BMW i5 – zakłady w Dingolfingu świętują rozpoczęcie produkcji w roku jubileuszowym

Salon z najwyższymi standardami Retail.Next

Nowe miejsce zostało zaprojektowane w oparciu o koncepcję Retail.Next, zgodnie z którą klienci otrzymują obsługę na najwyższym poziomie w komfortowych warunkach, w specjalnie zaaranżowanej przestrzeni – loży sprzedażowej lub przy samochodzie ekspozycyjnym. Obiekt wyróżnia nowoczesny design, prezentowane auta są dodatkowo doświetlone i wyeksponowane przodem do gościa. Całość tworzy spersonalizowane doświadczenie zakupowe.

BMW iX5 Hydrogen po raz pierwszy w Polsce

— Otwarcie nowego salonu BMW ZK Motors w Radomiu jest odpowiedzią na duże zainteresowanie ofertą BMW i MINI w regionie. To wielkie wydarzenie dla naszej firmy i wszystkich miłośników motoryzacji z tej części Polski — powiedział Zbigniew Kała właściciel BMW ZK Motors Radom.

W trosce o zrównoważony rozwój

Inwestycja powstała z zastosowaniem licznych ekologicznych rozwiązań w budownictwie, z których jest znany BMW ZK Motors. Inwestor, jako pierwszy dealer BMW na świecie otrzymał w 2016 r. Złoty Certyfikat Zrównoważonego Rozwoju, przyznawany przez BMW AG Monachium, który potwierdza spełnienie najwyższych standardów BMW w konstrukcji ekologicznych budynków. Na dachach obiektu zamontowano ogniwa fotowoltaiczne, wyposażono go w pompy ciepła oraz instalację odzysku wody deszczowej. W oświetleniu zastosowano wydajną technologię LED.

Źródło: BMW / MINI