Lexus UX 200 – oferta specjalna i atrakcyjne warunki w programie KINTO ONE dla ostatniej puli aut

Lexus UX to jeden z najpopularniejszych miejskich crossoverów klasy premium w Polsce. Do końca lipca tego roku klienci zarejestrowali 1226 egzemplarzy tego auta, o 41% więcej niż przed rokiem. Gama Lexusa UX obejmuje aż trzy rodzaje napędu (hybrydowy, elektryczny, spalinowy), ale to ostatni moment, by nabyć Lexusa UX 200 z benzynowym, wolnossącym silnikiem 2.0 o mocy 173 KM i 204 Nm momentu obrotowego. Ze względu na normy emisji spalin produkcja auta zakończy się w sierpniu.

W polskich salonach Lexusa dostępna jest ostatnia pula aut z tym niezawodnym napędem w bardzo atrakcyjnych cenach, a samochody można odbierać „od ręki”. Na model UX 200 oferowane są rabaty sięgające 8 tys. zł, a zarówno firmy, jak i klienci indywidualni mogą sfinansować auto w programie KINTO ONE, płacąc niskie miesięczne raty. Liczba aut objętych specjalną ofertą jest ograniczona.

Lexus LC – czyli kultowe silniki i technologie wyprzedzające swoje czasy

Gamę modelu miejskiego crossovera otwiera wersja Pure za 139 000 zł lub od 1464 zł brutto* miesięcznie w Leasingu Konsumenckim KINTO ONE. Auto w standardzie ma ulepszone systemy bezpieczeństwa czynnego Lexus Safety System + 2.5, nowy system multimedialny Lexus Link z 8-calowym, dotykowym ekranem, nawigacją w chmurze, asystentem głosowym, dwustrefową klimatyzacją oraz 17-calowe felgi aluminiowe. W tej wersji są dostępne dwa lakiery niemetaliczne oraz ciemna tapicerka foteli.

Lexus UX 200 Business z pakietem Techno taniej o 8 tys. zł

W wersji Business z pakietem Techno klient ma większy wybór kolorów, w tym lakiery nakładane przy pomocy technologii sonicznej, oraz jedną z dwóch kolorystyk wnętrza. Wyposażenie standardowe UX-a 200 w tej odmianie obejmuje 18-calowe felgi, przyciemniane szyby, relingi dachowe, kamerę cofania i czujniki parkowania z ICS, czujnik deszczu, ładowarkę indukcyjną do smartfona, a także podgrzewane fotele i kierownicę, inteligentny kluczyk oraz elektrycznie otwieraną i zamykaną klapę bagażnika. Dodatkowo wersja Business z pakietem Techno ma system monitorujący martwe pole w luserkach (BSM) oraz system ostrzegający o ruchu poprzecznym z tyłu pojazdu (RCTA).

Monterey Car Week 2023 – Lexus RZ Sport oraz modele GX i TX

Tak wyposażony Lexus UX 200 kosztuje teraz 151 900 zł, czyli aż 8 tys. zł mniej niż do tej pory. W Najmie KINTO ONE miesięczna rata dla przedsiębiorców wynosi od 1090 zł netto*, a klienci indywidualni mogą skorzystać z Leasingu Konsumenckiego KINTO ONE z miesięczną ratą od 1494 zł brutto*, czyli tylko o 30 zł wyższą niż w bazowej wersji Pure.

Lexus UX 200 F SPORT Design + z rabatem w wysokości 5 tys. zł

Lexus UX 200 F SPORT Design + dostępny jest obecnie od 161 900 zł, a to oznacza, że rabat wynosi 5 tys. zł. Miejski crossover w tej wersji może mieć dwukolorowe malowanie nadwozia, standardem jest pakiet stylistyczny F SPORT, 18-calowe felgi aluminiowe F SPORT i funkcja doświetlania zakrętów. We wnętrzu tapicerkę ze skóry syntetycznej Tahara ze szwami Sashiko, która dostępna jest w trzech wariantach kolorystycznych, większy, 12,3-calowy ekran systemu multimedialnego Lexus Link Pro z wbudowaną nawigacją, 10 głośników z subwooferem, a także elektryczną regulację kierownicy.

Miesięczna rata na model UX 200 F SPORT Design + wynosi od 1161 zł netto* w Najmie KINTO ONE oraz od 1539 zł brutto* w Leasingu Konsumenckim KINTO ONE.

*Wszystkie kalkulacje sporządzono na podstawie następujących parametrów: umowa na 24 miesiące, przebieg całkowity 30 tys. km, opłata wstępna 10%.

Źródło: Lexus