21. Zlot Mitsumaniaków w westernowym miasteczku rozrywki Mega-Park w Grudziądzu

Największy w Polsce fanklub marki motoryzacyjnej – Klub Mitsumaniaków – to wyjątkowa, działająca już 18 lat organizacja, zrzeszająca aż 60 000 entuzjastów marki spod znaku Trzech Diamentów. Mitsumaniacy spotykają się na zlotach i pomagają sobie na co dzień komunikując się za pomocą forum www.mitsumaniaki.com, gdzie przekazują sobie ciekawostki i informacje na temat marki i samochodów Mitsubishi.

Pasjonaci aut Mitsubishi mają wielkie serca – prowadzą bowiem akcję charytatywną „Mitsumaniaki Dzieciom” (http://www.mmdzieciom.pl/), która zachęca do pomocy w spełnianiu marzeń nieuleczalnie chorych dzieci przebywających pod opieką hospicjów na terenie Polski.

Tegoroczny 21. Zlot Mitsumaniaków w grudziądzkim Mega-Parku jak co roku z radością powita uczestników, wśród których znaczną część stanowią rodziny z dziećmi. „Na najmłodszych i ich rodziców czeka wiele atrakcji, w tym zawody, konkursy (m.in. wiedzy o Mitsubishi) i liczne zabawy. Mitsumaniacy wybiorą najlepszy samochód zlotu w wielu kategoriach (najlepszy lakier, najlepsze wnętrze, felga, oldschool itp), będą mogli sprawdzić też głośność swojego car audio, czy wydechu. Na zlotowej scenie wystąpią na żywo zespoły muzyczne a ich koncerty będą przeplatane licytacjami na rzecz fundacji MitsuManiaki Dzieciom. Dajemy wszystkim możliwość poszerzenia wiedzy o marce, podzielenia się informacjami na temat swojego auta, ale przede wszystkim spotkania się w jednym miejscu, gdyż Mitsumaniacy to jedna wielka rodzina.” – podkreśla organizator zlotu Patryk Schultz.

21. Zlotowi Mitsumaniaków będzie towarzyszyć parada aut po ulicach miasta zabezpieczana przez Komendę Policji i Klub Motocyklowy oraz trzeci Rajd Turystyczny organizowany wspólnie z Automobilklubem Grudziądzkim.

Nowy Mitsubishi Colt – w Polsce ruszył program rezerwacji

Spotkania Mitsumaniaków odbywają się pod patronatem polskiego przedstawicielstwa Mitsubishi Motors, będącego częścią motoryzacyjnej grupy Astara oraz władz miast i województw. Więcej informacji i dokładny program zlotu można znaleźć klikając na link: 21. Zlot Mitsumaniaków

Mitsubishi Eclipse Cross PHEV tańszy nawet o 40 000 zł, Space Star najtańszym modelem AT w segmencie

Zlot odbędzie się w dniach 1-3.09.2022r. w Grudziądzu na terenie miasteczka rozrywki mega-park.pl

1.09.2023r. PLAŻA MIEJSKA RUDNIK
spotykamy się od godz. 15:00 przy wejściu na Plaża miejska Rudnik ul. Zaleśna 1, gdzie rozdajemy pakiety startowe, przyjmujemy wpisowe na Zlot, rozdajemy domki, zapraszamy również do sklepiku mitsumaniaków.
20:00 Grill, Ognisko, pogaduchy na Plaży miejskiej Rudnik
21/22:00 Planowane zakończenie pierwszego dnia Zlotu

2.09.2023r. MEGA-PARK
10:00 rozpoczęcie drugiego dnia Zlotu/Oficjalne Otwarcie Zlotu MitsuManiaków
11:00 konkurs na najgłośniejszy wydech i audio
12:30 parada samochodów przez miasto
15:00 konkurs wiedzy o mitsubishi
16:30 WESTERN SHOW – Amfiteatr
17:30 licytacje
18:30 ZDJĘCIE GRUPOWE!
19:30 licytacje
22:00 Grill, luźne pogaduchy
00:00 Planowane zakończenie zlotu w Mega-Parku – przenosimy się pod swoje domki

3.09.2023r. MEGA-PARK
10:00 rozdanie nagród, oficjalne zakończenie zlotu
11:00 TRZECI RAJD TURYSTYCZNY MITSUMANIAKÓW START!!!!!
12:00 MEGA-PARK nieoficjalne pogaduchy dla pozostałych
16-17:00 Powrót załóg z Rajdu Turystycznego, przeliczenie punktów, rozdanie pucharów dla uczestników Rajdu
18:00 zakończenie zlotu

Zlot organizowany wspólnie z rodzinnym parkiem rozrywki mega-park.pl

Źródło: Mitsubishi