Nowy Mitsubishi Colt – w Polsce ruszył program rezerwacji

Po światowej premierze Mitsubishi Colta nowej generacji, który pojawi się w polskich salonach jesienią 2023 roku, klienci mogą już rezerwować model. Uruchomiony właśnie program, skierowany jest do wszystkich, którzy zdecydują się na skorzystanie ze specjalnego formularza rezerwacji, a wśród dodatkowych korzyści, jakie zyskują klienci jest między innymi 7 lat spokojnej eksploatacji, dzięki 5-letniej gwarancji fabrycznej i 2-letniej ochronie pogwarancyjnej.

Stworzony z myślą o europejskich kierowcach COLT uzupełnia ofertę marki w popularnym segmencie B. Model może liczyć w Europie na duże zainteresowanie, ze względu na doskonałą reputację, jaką przez dziesięciolecia wypracowały poprzednie generacje modelu – od czasu wprowadzenia na rynek europejski w 1978 roku, sześć generacji modelu COLT osiągnęła łączną sprzedaż 1,2 miliona egzemplarzy, a ostatnia sprzedała się na Starym Kontynencie w latach 2004-2014 w liczbie ponad 400 000 egzemplarzy.

W programie rezerwacji, do którego można zapisać się tutaj Program rezerwacji Mitsubishi COLT , przewidziano możliwość szybkiego, wygodnego skonfigurowania wybranego egzemplarza oraz szereg dodatkowych bonusów. Klienci, którzy zdecydują się na rezerwację jednej z trzech bogato wyposażonych wersji z dodatkowymi pakietami, otrzymają w standardzie 7 lat specjalnej spokojnej eksploatacji, na którą poza 5-letnią gwarancją fabryczną składają się także dodatkowe 2 lata ochrony pogwarancyjnej.

Mitsubishi Space Star 1.2 MIVEC CVT – mały, oszczędny i pakowny

Opracowany na rynek europejski, wyposażony w zaawansowane systemy, oszczędne i przyjazne środowisku układy napędowe COLT, zaspokoi zapotrzebowanie Klientów szukających samochodów z segmentu, w którym 80% modeli napędzają układy hybrydowe (HEV) i benzynowe. Dlatego też Klienci, decydujący się na rezerwację COLT-a będą mogli wybierać spośród trzech specyfikacji wyposażenia, dostępnych z dwoma układami napędowymi:

• 1,0 l MPI-T: 91-konnym, 3-cylindrowym turbodoładowanym silnikiem benzynowym z wtryskiem wielopunktowym i sześciobiegową manualną skrzynią biegów.

• 1,6 l Hybrid (HEV): klasycznym układem hybrydowym, łączącym 1,6-litrowy silnik benzynowy z dwoma silnikami elektrycznymi i akumulatorem trakcyjnym o pojemności 1,2 kWh. Układ sprzężony z automatyczną skrzynią biegów generuje sumaryczną moc 143 KM.

Jakie wersje w programie rezerwacji?

Nowy Mitsubishi COLT wchodzi na rynek programie rezerwacji w trzech specyfikacjach:
* Invite z pakietami Style + Cold, dostępnej z 91-konnym silnikiem benzynowym i przekładnią manualną
* Intense z pakietami Style + Cold + Navi z 91-konnym silnikiem benzynowym i przekładnią manualną
* First Edition ze 143-konnym układem hybrydowym 1,6 HEV oraz automatyczną przekładnią

Wersje dostępne w rezerwacji oferują niezwykle bogate listy wyposażenia, podnoszącego komfort i bezpieczeństwo.

1. Już w podstawowej specyfikacji INVITE klient otrzymuje:
* stację multimedialną SDA z 7-calowym ekranem dotykowym i bezprzewodową obsługą smartfonów poprzez Apple CarPlay lub Android Auto,
* zestaw głośnomówiący Bluetooth,
* automatyczną klimatyzację
* przednie i tylne czujniki parkowania oraz kamerę cofania
* system dostępu bezkluczykowego
* tempomat
* czołowe, boczne i kurtynowe poduszki powietrzne,
a także:
* pakiet systemów bezpieczeństwa ADAS:
* FCM – system ograniczający skutki kolizji czołowych,
* LDW – system ostrzegania o niezamierzonym opuszczaniu pasa ruchu
* LKA – system wspomagający utrzymanie na pasie ruchu
* TSR – system rozpoznawania znaków drogowych

Ponadto w ofercie rezerwacji do specyfikacji INVITE dodawany jest pakiety STYLE, zawierający 16-calowe felgi aluminiowe i przyciemniane tylne szyby oraz pakiet COLD z którym właściciel otrzymuje skórzane obszycie kierownicy oraz jej podgrzewanie i podgrzewane przednie fotele.

2. Wyższa względem INVITE specyfikacja INTENSE dodaje do powyższych elementów między innymi:
* adaptacyjny tempomat
* fotochromatyczne wewnętrzne lusterko wsteczne
* półskórzaną tapicerkę foteli
* antenę dachową w kształcie płetwy rekina
* centralny podłokietnik między przednimi fotelami
* dodatkowe systemy wspomagające kierowcę
* BSW – system monitorowania martwego pola w lusterkach oraz
* AHB – system automatycznego załączania świateł drogowych
W wersji INTENSE właściciel otrzymuje w ramach pakietu STYLE 17-calowe felgi aluminiowe oraz przyciemniane tylne szyby, a także elementy pakietu COLD, czyli obszytą skórą podgrzewaną kierownicę i podgrzewane przednie fotele. Pakiet NAVI przysługujący w ramach programu rezerwacji w tej wersji zawiera stację multimedialną z ekranem dotykowym o przekątnej 9-3 cala i wbudowany system nawigacji.

3. Trzecia z wersji dostępnych w programie rezerwacji – First Edition – dostępna jest z najmocniejszym, hybrydowym układem napędowym i automatyczną skrzynią biegów. Modele First Edition otrzymują w standardzie elementy dostępne w niższych specyfikacjach w pakietach STYLE, COLD i NAVI, takie jak 17-calowe felgi aluminiowe, stacja multimedialna z ekranem dotykowym o przekątnej 9-3 cala i wbudowany system nawigacji, a także podgrzewana, obszyta skórą kierownica i podgrzewane przednie fotele, czy przyciemniane tylne szyby. Klient otrzymuje ponadto wiele elementów podnoszących komfort i bezpieczeństwo podróżowania:
* system kamer 360 stopni,
* park assist – system autonomicznego parkowania
* RCTA – system monitorowania ruchu poprzecznego podczas cofania
* 10-calowy cyfrowy panel zegarów
* system nagłośnienia Bose
* elektryczny hamulec postojowy
Rezerwujący nowego COLTA klienci mogą wybierać spośród czterech opcji metalizowanych lakierów:
* czarny Onyx Black
* czerwony Sunrise Red
* niebieski Royal Blue
* szary Volcanic Grey

7 lat spokoju dla pierwszych klientów Mitsubishi COLT

Właściciele samochodów japońskiego producenta mogą spać spokojnie, ciesząc się korzyściami, jakie zapewnia zobowiązanie serwisowe Mitsubishi, a kupując COLTA nowej generacji otrzymują samochód chroniony pakietem, w którego skład wchodzi:

• 5 lat gwarancji producenta do przebiegu 100 000 km (w zależności co nastąpi wcześniej). Dłuższa gwarancja oznacza niższe koszty eksploatacji, wyższą wartość samochodu przy jego odsprzedaży i poczucie bezpieczeństwa w przypadku awarii pojazdu.
• 5 lat gwarancji na wybrane oryginalne akcesoria do przebiegu 100 000 km (w zależności co nastąpi wcześniej) .
• 5 lat gwarancji Mitsubishi Assistance bez limitu przebiegu – bezpłatna pomoc w przypadku awarii mechanicznej lub elektrycznej, wypadku drogowego, problemu z paliwem, zagubienia, złamania lub zatrzaśnięcia w aucie kluczyków, przebicia lub uszkodzenia opony, kradzieży i wandalizmu. MAP zapewnia pomoc przez 7 dni w tygodniu, 24 godziny na dobę w całej Europie przez 5 lat od zakupu nowego samochodu Mitsubishi, niezależnie od przebiegu auta.
• Nieodpłatna usługa kontroli stanu pojazdu – posiadacze aut Mitsubishi – w tym także pojazdów po gwarancji, mogą skorzystać z bezpłatnej kontroli 25 punktów samochodu.
• 12 lat gwarancji na perforację blach nadwozia.

Mitsubishi Colt VII – światowa premiera nowego hitu japońskiej marki

Dodatkową korzyścią dla wszystkich klientów, którzy zdecydują się na rezerwację Mitsubishi COLTA są dodatkowe 2 lata ochrony pogwarancyjnej w wersji Premium.

Poza wymienionymi korzyściami, klient rezerwujący nowego Mitsubishi COLTA u autoryzowanego dealera zyskuje możliwość udziału w specjalnym, zamkniętym pokazie modelu COLT, który zostanie zorganizowany od września do października 2023 w najbliższym salonie Mitsubishi przed oficjalnym pojawieniem się modelu COLT w polskiej sieci sprzedaży.

Warunki rezerwacji

Warunkiem koniecznym uczestnictwa w programie rezerwacji modelu COLT, jest uiszczenie w dniu składania rezerwacji przez klienta zwrotnej opłaty rezerwacyjnej na konto dealera w wysokości 500 PLN brutto. Klienci podtrzymujący rezerwację, w terminie od 2 października 2023 r. do 30 grudnia 2023 r. otrzymają od dealera propozycję podpisania umowy-zamówienia, a wpłacona wcześniej kwota rezerwacyjna będzie częścią zaliczki na poczet umowy zakupu nowego samochodu. W wypadku rezygnacji z podpisania umowy, nastąpi zwrot dokonanej opłaty rezerwacyjnej do 7 dni roboczych od dnia wygaśnięcia rezerwacji.

Źródło: Mitsubishi