Audi A6 i Audi A7 dostępne w konfiguratorze i w sprzedaży w polskich salonach marki

Audi A6 i Audi A7 oraz ich wersje S, w roku modelowym 2024 zyskują nowy wygląd. Oprócz nowo zaprojektowanych linii wyposażenia z nowymi elementami stylistycznymi w przodzie i w tyle, te modele klasy luksusowej charakteryzują się teraz odważnymi kolorami wnętrza i nadwozia, nowymi wzorami kół i wzbogaconym wyposażeniem standardowym. Teraz, oba modele dostępne są już w konfiguratorze

Ceny Audi A6 w wersji Limousine rozpoczynają się od 228 600 zł, wersji Avant od 239 800 zł, a modelu A7 Sportback od 275 000 zł. Możliwości konfiguracyjne proponowane w nowym roku modelowym, oferują klientom większą przejrzystość i więcej miejsca na indywidualność. Wnętrze można teraz zaprojektować niezależnie od wybranego przez klienta pakietu zewnętrznego.

Klienci mogą teraz wybierać pomiędzy liniami base, advanced i S line dla nadwozia A6 Limousine i Avant oraz pomiędzy linią base i pakietem S line dla A7 Sportback. Każda linia wyposażenia charakteryzuje się unikalnymi elementami stylistycznymi z przodu i z tyłu pojazdu. Oprócz opcji różnicujących wygląd zewnętrzny, dostępny jest też pakiet S line Interieur bazujący na wnętrzu poprzedniego pakietu sportowego S line.

Audi Q8 e-tron i Audi Q8 Sportback e-tron – jakie są naprawdę

Dla Audi A6 i A7 oraz dla ich wersji S, dostępnych jest teraz dwanaście kolorów nadwozia. Po raz pierwszy w ofercie znalazły się lakiery biały – Arcona White i brązowy metalik – Madeira Brown Metallic. Czerwony metalik – Grenadine Red Metallic i niebieski metalik – Ascari Blue Metallic są teraz dostępne dla wersji S i pakietów S line. Dekoracyjne wstawki we wnętrzu występują w ośmiu różnych wariantach. Nowością są drewniane wstawki w kolorach Olive Tree Natural i Ash Volcanic Gray Natural oraz wstawki pokryte mikrofibrą Dinamica.

Audi Bruksela – wyprodukowano 200 tys. w pełni elektrycznych samochodów

Zmodernizowano również standardowe rozwiązania techniczne oświetlenia. Podstawowe reflektory w Audi A6 i S6 to teraz światła LED z wyprofilowaną sygnaturą świateł do jazdy dziennej. Audi parking system plus (czujniki parkowania w przodzie i w tyle pojazdu) jest teraz również standardem.

Oba modele są już dostępne w konfiguratorze. Skonfigurowaną wersję pojazdu dostępnego z bogatą gamą wyposażenia dodatkowego wysłać można bezpośrednio do najbliższej stacji dealerskiej marki Audi. Można też zapisać ją w aplikacji MyAudi.

Źródło: Audi