Toyota Yaris Van w ciężarowej wersji debiutuje na polskim rynku

W sieci salonów marki Toyota jest już dostępny nowy model samochodu dostawczego. Yaris w wersji ciężarowej z napędem benzynowym lub hybrydowym to atrakcyjna oferta dla przedsiębiorców. Konwersja jest wykonywana przez polski oddział Toyoty, dlatego w razie potrzeby w salonach marki może zostać przywrócona konfiguracja osobowa.

Toyota Yaris w wersji ciężarowej to wygodne narzędzie pracy i najtańszy samochód dostawczy w ofercie Toyoty. Opcja ta jest dostępna zarówno dla aut z silnikiem benzynowym 1.5 o mocy 125 KM, jak i z układem hybrydowym 1.5 generującym 116 KM mocy. Do wyboru są wersje wyposażenia Comfort, Executive, Selection Style i GR SPORT.

W ramach konwersji na wersję ciężarową demontowana jest tylna kanapa z oparciem oraz pasy bezpieczeństwa dla pasażerów drugiego rzędu, a w ich miejsce instaluje się kratę oddzielającą przestrzeń pasażerską od ładunkowej oraz płaską podłogę. Po zmianach przestrzeń ładunkowa Yarisa Van ma 130 cm długości, od 95 do 125 cm szerokości oraz w zależności od wersji od 70 do 80 cm wysokości. Otwór załadunkowy ma wymiary 82 na 100 cm.

Toyota C-HR z napędem hybrydowym 2.0 w cenie hybrydy 1.8 już od 139,7 tys.zł

Konwersja seryjnych Yarisów na wersje ciężarowe jest wykonywana w Polsce, dlatego opcja ta jest dostępna zarówno dla samochodów zamówionych z fabryki, jak i tych, które są już w transporcie do Polski lub znajdują się w centrum logistycznym. Sprzedaż jest prowadzona w sieci dealerskiej Toyoty. W razie potrzeby auto można przywrócić do seryjnej konfiguracji osobowej.

Toyota Online Service Booking – wizytę w serwisie umówisz przez Internet lub w aplikacji MyT

Cena konwersji wynosi 4500 zł brutto. Yaris w konfiguracji ciężarowej z silnikiem benzynowym 1.5 w wersji wyposażenia Comfort kosztuje 86 400 zł brutto i jest dostępny w Leasingu KINTO ONE od 1151 zł netto miesięcznie. Cena dostawczego Yarisa Comfort z napędem hybrydowym wynosi 101 400 zł brutto, a miesięczna rata w Leasingu KINTO ONE – od 1261 zł netto.

Źródło: Toyota