DS 4 Esprit de Voyage w Elektrowni Powiśle, 23 czerwca – 2 lipca

Marka DS Automobiles wraz z Dealerami zaprasza na prezentację modelu DS 4 w nowej wersji Esprit de Voyage. Ten kompaktowy hatchback, okrzyknięty podczas zeszłorocznego Festival Automobile International najpiękniejszym samochodem roku 2022 będzie można bliżej poznać między 23 czerwca a 2 lipca w warszawskiej Elektrowni Powiśle.

Mury zabytkowej Elektrowni Powiśle, pięknie odnowione i przekształcone w miejsce spotkań i odpoczynku mieszkańców stolicy, stanowią idealne tło do prezentacji dzieła DS Design Studio Paris stworzonego dla najmłodszej europejskiej marki samochodowej. Podobnie jak nowa odsłona elektrowni, kompaktowy DS 4 łamie standardy w zakresie designu i innowacji technicznych. Miesza geny SUV-a coupe i hatchbacka, z których powstał innowacyjny, kompaktowy hatchback z długą maską z diamentowym motywem grilla i smukłymi światłami z systemem DS Matrix LED Vision, nisko opadającym ku tyłowi dachem i chowanymi klamkami bocznych drzwi.

DS 9 E-Tense 360 4×4 Performance Line+ – absolutnie piękny samochód

Prezentowana na Powiślu wersja DS 4 Esprit de Voyage powstała w ramach gamy specjalnej DS Collection. Odzwierciedla ona niezwykły know-how i talent stylistów, konstruktorów i rzemieślników czerpiących z dziedzictwa oryginalnego DS z lat 60, i zachwyca stylem, jakością wykończenia i inżynierią techniczną. Esprit de Voyage udoskonala francuską sztukę podróżowania, w której droga jest równie ważna co sam cel. Auto wyróżnia perłowoszare nadwozie podkreślone czarnym, szklanym dachem Perla Nera i ciemnymi konturami szyb, 19-calowe obręcze kół i motyw giloszowy „Clous de Paris” pojawiający się na bocznych lusterkach, desce rozdzielczej i listwach progowych. Wnętrze DS 4 Esprit de Voyage zaskakuje innowacyjną myślą designerską i zaawansowanymi rozwiązaniami technicznymi przy zachowaniu intuicyjnej funkcjonalności. Kabina jest doświetlona naturalnym światłem i utrzymana w łagodnej, szarej tonacji skórzanej tapicerki.

DS 9 M.Y. 2023 – nowe technologie, nowe wnętrze i kolekcja ESPRIT DE VOYAGE

Po uruchomieniu silnika przed oczyma kierowcy pojawiają się najważniejsze dane z jazdy i nawigacji wyświetlone w miejscu, gdzie naturalnie pada wzrok przez system DS Extended Head Up Display. Ma on też do dyspozycji system audio z 10-calowym ekranem dotykowym, system informacyjno-rozrywkowy DS Iris System, ładowarkę indukcyjną czy system hi-fi Focal Electra z 14 głośnikami, subwooferem i wzmacniaczem o mocy 690 W. O bezpieczeństwo podróży dbają inteligentny, adaptacyjny tempomat DS Drive Assist 2.0, system wykrywania ruchu za pojazdem, automatyczne przełączanie świateł drogowych na mijania i sterowany kamerą system zawieszenia DS Active Scan Suspension. O tym wszystkim najlepiej się przekonać podczas jazdy testowej, na którą będzie można zapisać się na prezentacji auta w Elektrowni Powiśle. Obecny na miejscu przedstawiciel autoryzowanego salonu marki DS odpowie też na wszystkie pytania.

Źródło: DS Automobiles