BMW M Festival na torze Silesia Ring (15.VII.2023)

Entuzjaści modeli BMW M ponownie spotkają się na torze Silesia Ring, gdzie będą na nich czekać atrakcje zapewniające potężną dawkę adrenaliny. Najnowsze modele BMW z rodziny M, unikatowe samochody z prywatnych kolekcji oraz okazja, by skosztować wszystkiego, co oferują auta sygnowane najmocniejszą literą na świecie – niezrównaną radość z jazdy i bezkompromisowe osiągi na najnowocześniejszym torze w Polsce – to wszystko czeka na uczestników BMW M Festival.

Podczas wydarzenia przewidziane są m.in. jazdy testowe najnowszymi modelami BMW M – BMW M2, XM oraz pierwszym w historii M3 Touring. Uczestnicy będą mieli okazji spróbować swoich sił na open track’u czy symulatorach wyścigowych, a także wziąć udział w konkursie MY ///M na najpiękniejsze BMW M obecne na festiwalu czy w jazdach szkoleniowych, w tym z nauką driftu.

BMW XM Label Red – seria limitowana 500 egz. dla indywidualistów

W strefie EXPO prezentowane będą między innymi BMW XM Label Red, najmocniejsze wydanie pierwszego w historii modelu BMW M z napędem hybrydowym, który nie ma odpowiednika w tradycyjnej gamie marki. BMW M Festival to również okazja, by zobaczyć topową wersję w pełni elektrycznego BMW serii 7 – i7 M70, które jest najmocniejszym modelem z napędem elektrycznym w całym portfolio BMW. Posiadacze biletu VIP Training będą mogli skorzystać z jazdy Taxi Drive bolidem BMW Sauber F1 oraz wybrać się na przelot widokowy śmigłowcem Bölkow Bo105.

BMW – aktualizacje modeli na lato 2023 r.

Wydarzenie wymaga szczególnej oprawy i wyjątkowej lokalizacji, dlatego festiwal odbędzie się na torze Silesia Ring. Ten najnowocześniejszy w Polsce, pełnowymiarowy tor wyścigowy, wyróżnia się doskonałą infrastrukturą i zapewnia optymalne warunki do testowania pełnego potencjału modeli BMW M, gwarantując bezpieczeństwo nawet podczas ekstremalnej jazdy.

Szczegółowe informacje dotyczące wydarzenia oraz biletów.

Źródło: BMW