Targi Pojazdów Zabytkowych – Auto Nostalgia 2023 – wystawa dla koneserów

Wystawcy z całego kraju, ponad 100-letnie pojazdy, kultowe auta z czasów PRL-u i klimat jak za dawnych lat! To wszystko czeka na zwiedzających 22-23 kwietnia 2023 roku na Auto Nostalgii w Warszawie. To wyjątkowe i niepowtarzalne wydarzenie poświęcone historii zabytkowej motoryzacji.

Auto Nostalgia to najstarsze w Polsce targi pojazdów zabytkowych czyli wielkie święto wszystkich miłośników klasycznej motoryzacji. To wyjątkowy weekend wypełniony nostalgią i wspomnieniami. W jednym miejscu zobaczyć można perełki od muzeów motoryzacyjnych i prywatnych kolekcjonerów z całego kraju.

W sobotę i niedzielę, 22-23 kwietnia 2023, teren EXPO XXI zamienia się w wehikuł czasu i zabiera wszystkich kilka dziesięcioleci wstecz. Samochody i motocykle, którymi jeździli nasi rodzice i dziadkowie zjeżdżają się do Stolicy, by wspólnie w gronie pasjonatów z całej Polski powspominać, że jednak kiedyś to było!

Co zobaczysz na miejscu? Kolekcje muzealne z całej polski, zbiory klubów motoryzacyjnych a także perełki skrywane w prywatnych garażach pasjonatów. W tym roku wystawę przygotuje m.in. Muzeum TamteLata.pl oraz Muzeum Motoryzacji Biała Olecka. Nie może zabraknąć reprezentantów Rajdu Koguta, czyli Muzeum Wena z Oławy!

Klasyk tygodnia – 50 lat temu zaprezentowano pierwsze Audi 80

Swoje garażowane skarby szykuje już również Youngtimer Mazovia, Ardor Auctions czy Klasyczna Jazda. Odwiedzi nas również ekipa Youngimer Warsaw razem z Olsztyńskim Klubem Motorowym. Nie trzeba jeździć po całej Polsce. Wszyscy wspólnie otworzymy sezon 2023 w Warszawie.

Klasyk tygodnia – Mercedes-Benz 300 SEL 6.3 V8 z silnikiem Corvette (restmod)

Auto Nostalgia to nie tylko wystawa, ale przede wszystkim targi i handel! A to oznacza jedno – możesz tu zrealizować swoje marzenie o własnym klasyku. Zadba o to chociażby Giełda Klasyków, która zaprezentuje dziesiątki samochodów na sprzedaż. To samo zrobią BRP – Bracia Goźlińscy, a także indywidualni wystawcy pokażą swoje pojazdy i zachęcą do zakupu. Rzadko się zdarza, by w jednym miejscu móc obejrzeć tyle sprzedażowych ofert. Na Auto Nostalgii można do woli oglądać, wypytywać i targować się. Kto wie, może wrócisz do domu własnym klasykiem?

Auto Nostalgia – 22-23 kwietnia 2023, EXPO XXI w Warszawie przy ul. Prądzyńskiego 12/14

Godziny otwarcia:

Sobota, 22 kwietnia 2023 – 10:00-17:00
Niedziela, 23 kwietnia 2023 – 10:00-17:00

BILETY   

Bilet upoważnia do wejścia w wybrany dzień – sobotę lub niedzielę.

  • Bilet normalny – 32 zł
  • Bilet ulgowy – 29 zł

Bilet ulgowy przysługuje dzieciom do 13 roku życia, emerytom i osobom niepełnosprawnym.

Dzieci do lat 6 – WSTĘP BEZPŁATNY!

Źródło: MTP