DS Store PGD Warszawa – marka DS dziewiętnastym brandem Grupy PGD

Nowy salon marki DS Automobiles uruchomiła w Warszawie Grupa PGD . Dealerstwo nosi nazwę DS Store PGD Warszawa i jest pierwszym przedstawicielstwem francuskiej marki premium w Grupie PGD. „Wykwalifikowana kadra oraz regularne badanie satysfakcji klienta pozwalają spółce gwarantować najwyższą jakość świadczonych usług i spełniać oczekiwania najbardziej wymagających klientów” – głosi informacja prasowa DS Automobiles.

W motoryzacyjnym portfolio Holdingu 1 DS Automobiles jest dziewiętnastą marką. Należy tu przypomnieć, że firma, dokonując w grudniu ubiegłego roku największej transakcji w historii polskiego rynku dealerskiego, została przedstawicielem marek Renault oraz Dacia.

Nowy biznesowy rozdział rozpoczynamy z dużą radością. Głęboko wierzymy, że będzie ona dzielona z wieloma naszymi klientami, którzy dzięki nam rozpoczną przygodę z marką DS Automobiles – mówi Grzegorz Szczypior, dyrektor marki DS w Grupie PGD. – Bo marka przyciąga i wzbudza zainteresowanie osób szukających na rynku motoryzacyjnym propozycji, które są wyjątkowe i niespotykane nigdzie indziej. Wciąż młoda, choć oparta na znakomitym dziedzictwie, nad wyraz dynamicznie znajduje sobie miejsce w wymagającej klasie premium. Osiągnięcie sukcesu z pewnością zawdzięcza wizji projektantów, którzy wypracowali unikatowy styl, połączonej z pasją konstruktorów do poszukiwania nowych rozwiązań technologicznych. Tak jak dla marki esencją każdego z inspirujących projektów jest nieustanne dążenie do doskonałości, tak my stawiamy na wyjątkowe, indywidualne podejście w obsłudze klienta – deklaruje Grzegorz Szczypior.

DS CERTIFIED – ogromny wybór używanych modeli DS z gwarancją na okres do 24 miesięcy i bez limitu kilometrów

Jego zdaniem sprawa jest oczywista: Klientom marki premium należy się obsługa premium. Pod tym też kątem firma zbudowała zespół pracowników DS Store PGD Warszawa, którzy znają i rozumieją potrzeby klientów tego segmentu oraz wczuwają się w ich oczekiwania.

DS 9 E-Tense 360 4×4 Performance Line+ – absolutnie piękny samochód

Pierwszy samochód kupiony w DS Store PGD Warszawa już wyjechał z salonu. Był to DS 4 w kolorze czarnym, zamówiony przez parę, która zupełnie niedawno zakochała się w marce DS. – Od dwóch miesięcy Państwo cieszą się jazdą DS 9 i szybko stwierdzili, że jeden DS w rodzinie to jednak za mało – zdradził nam Robert Woźniak, kierownik salonu DS Store PGD Warszawa, który uznał także, że taki początek działalności jest dla salonu dobrą wróżbą.

Nowy DS Store PGD Warszawa przy ul. Krasnobrodzkiej 5, dysponuje pełną gamą samochodów testowych marki, od nowego DS 3 przez DS 4 i nowego DS 7 po DS 9, wszystkie także w wersjach E-Tense. Salon zaprasza do odwiedzin i na jazdy testowe od poniedziałku do piątku od 9:00 do 19:00, a w soboty od 10:00 do 15:00.

Zgodnie ze standardami Grupy PGD oferta salonu, jest kompletna. Zapewnia on bogaty wybór ofert finansowania zakupów (tak w promocyjnym kredycie fabrycznym, jak i w leasingu), najem długoterminowy, atrakcyjne pakiety ubezpieczeń i oczywiście pełną paletę akcesoriów. Z kolei serwis (czynny od poniedziałku do piątku od 7:00 do 17:00) oferuje bogaty wybór umów serwisowych. Dzięki pakietom DS Service można długo cieszyć bezproblemową eksploatacją i spokojem z użytkowania samochodu przez wiele lat.

Źródło: PGD