DS CERTIFIED – ogromny wybór używanych modeli DS z gwarancją na okres do 24 miesięcy i bez limitu kilometrów

Hatchback, sedan, SUV, benzyna, Diesel, plug-in hybrid lub 100% elektryczny, napęd na dwa lub cztery koła, wnętrze z tkaniny, Alcantary® lub skóry – cała gama DS jest dostępna za pośrednictwem marki DS CERTIFIED. Zakup za gotówkę lub finansowanie kredytowe poprzez leasing z opcją wykupu lub wynajem długoterminowy, wymianę częściową istniejącego samochodu, DS Automobiles oferuje rozwiązania dopasowane do indywidualnych potrzeb.

Utworzona w 2019 roku marka DS CERTIFIED działa obecnie w 10 krajach europejskich z programem, który wciąż się rozszerza o nowe gwarancje i ekskluzywne usługi.

DS CERTIFIED oferuje wybór używanych modeli DS z wieloma atutami, aby klienci mogli kupować z pełnym zaufaniem i korzystać z ekskluzywnych usług, a także maksymalizować wartości odsprzedaży. Program otrzymuje oceny zadowolenia klientów, które są równoważne z ocenami dla nowych samochodów, a zasób certyfikowanych samochodów stale się zmienia.

  • 120-punktowa ocena pojazdu

Ponieważ bezpieczeństwo jest priorytetem, każdy samochód przechodzi staranną kontrolę składającą się ze 120 punktów kontrolnych, przeprowadzaną przez ekspertów DS Automobiles. Przy odbiorze samochodu otrzymuje się certyfikat kontroli.

  • Jazda próbna bez zobowiązań

Każdy samochód jest dostępny do jazd testowych przed zakupem.

  • Gwarancja nawet do 24 miesięcy bez limitu kilometrów

Marka DS CERTIFIED umożliwia wsparcie każdego klienta formalną, spersonalizowaną gwarancją. Gwarancja ta jest równoważna z gwarancją producenta na okres od 12 do 24 miesięcy, z nieograniczoną liczbą kilometrów. Obejmuje ona koszty wynikające z ewentualnych napraw lub wymiany części w pełni pokrywane we wszystkich autoryzowanych przez markę punktach napraw.

  • Brak kosztów serwisowania przez rok lub 15 000 kilometrów

Nie ponosi się kosztów serwisowania przez rok od daty zakupu samochodu marki DS CERTIFIED lub 15 000 kilometrów.

  • Gwarancja satysfakcji lub zwrot pieniędzy

Niezależnie od przyczyny, DS CERTIFIED daje klientowi możliwość zmiany zdania i otrzymania zwrotu pieniędzy w ciągu dziesięciu dni od daty zakupu, z ograniczeniem do 1 000 przejechanych kilometrów.

  • Pakiet usług ONLY YOU

Dzięki marce DS CERTIFIED każdy klient otrzymuje pakiet usług specjalnych ONLY YOU. Aplikacja MyDS, usługi DS Valet i DS Rent są włączane automatycznie. Od poniedziałku do soboty w godzinach od 08:00 do 22:00 doradcy DS odpowiadają telefonicznie na wszelkie pytania. Dodatkowo, do ósmej rocznicy pierwszej rejestracji i przez cały okres trwania gwarancji DS CERTIFIED, DS ASSISTANCE zapewnia spersonalizowane wsparcie w każdych okolicznościach, wystarczy jeden telefon. Usługa wsparcia obejmuje naprawy, usuwanie awarii, pokrycie kosztów zakwaterowania lub kontynuacji podróży, wypożyczenie samochodu zastępczego, a także zwrot DS, jeśli zajdzie taka potrzeba.

Auto Świat Katalog NOWOŚCI 2023 z kalendarzem już w sprzedaży

DS AUTOMOBILES

DS Automobiles to marka, która istnieje na rynku od 2014 roku. Dzięki wyjątkowym umiejętnościom i awangardowemu podejściu DS podtrzymuje tradycje innowacyjności i niebanalnego stylu odziedziczone po modelu DS z 1955 roku. Jej ambicją jest zdobycie statusu ikony francuskiego know-how w segmencie samochodów luksusowych.

Stellantis i TomTom z nową, globalną umową na dostarczanie danych nawigacyjnych

Zaprojektowane z myślą o klientach poszukujących oryginalnych samochodów wyposażonych w najnowsze zdobycze technologii, modele DS łączą w sobie wyrafinowanie i zaawansowaną technologię. DS 3 CROSSBACK, DS 4, DS 7 CROSSBACK oraz DS 9 tworzą nową światową gamę marki DS.

Jako jedyna marka z podwójnym tytułem mistrzowskim w klasyfikacji zespołowej i kierowców w Formule E, zdobytym w 2019 i 2020 roku, DS Automobiles zajmuje czołową pozycję w dziedzinie elektryfikacji pojazdów. Marka oferuje zelektryfikowane wersje wszystkich swoich modeli. DS Automobiles proponuje napędy E-TENSE, zarówno w 100% elektryczne, jak i hybrydy ładowane o mocy sięgającej 360 KM i wyposażone w napęd na cztery koła. Od 2024 roku wszystkie nowe modele wyprodukowane przez DS Automobiles będą wyłącznie w 100% elektryczne.

Dla swoich wymagających klientów, oczekujących spersonalizowanej i luksusowej obsługi, DS Automobiles stworzył jedyną w swoim rodzaju ofertę ekskluzywnych usług premium „ONLY YOU, un luxe d’attentions”.

Obecna w 41 krajach marka DS rozwija sieć wyłącznej dystrybucji, która obejmuje ponad 400 punktów sprzedaży DS STORES na całym świecie.

Źródło: DS Automobiles