Stellantis i TomTom z nową, globalną umową na dostarczanie danych nawigacyjnych

TomTom ( TOM2 ), specjalista w dziedzinie technologii geolokalizacji, ogłosił dziś, że otrzymał nową, globalną umowę na dostarczanie swoich map, oprogramowania nawigacyjnego i usług connected, takich jak informacje o ruchu drogowym w czasie rzeczywistym.

Otrzyma je STLA SmartCockpit, platforma cyfrowego kokpitu nowej generacji firmy Stellantis, która pojawi się w 2024 roku. Ponadto istniejące platformy Stellantis będą nadal zasilane rozwiązaniami nawigacyjnymi firmy TomTom.

TomTom GO Navigation teraz także dla ciężarówek

TomTom jest twórcą map, który łączy to wszystko, aby stworzyć najbardziej inteligentną mapę świata. Dostarcza dane lokalizacyjne i technologię kierowcom, producentom samochodów, firmom i deweloperom. Gotowe do zastosowania mapy, routing, dane o ruchu drogowym w czasie rzeczywistym, interfejsy API i zestawy SDK umożliwiają marzycielom i wykonawcom kształtowanie przyszłości mobilności.

TomTom włączy do swojej oferty produktów globalne zdjęcia satelitarne o wysokiej rozdzielczości

Siedziba główna TomTom znajduje się w Amsterdamie. Firma zatrudnia 4 000 pracowników z różnych krajów. Od ponad 30 lat TomTom pomaga ludziom odnaleźć swoją drogę w świecie. TomTom