Nissan Ariya – wznowienie przyjmowania zamówień

Nissan wznawia przyjmowanie zamówień na flagowego elektrycznego crossovera ARIYA. Zamawiający mogą wybrać dowolną wersję z szerokiej gamy modelu, zyskując dodatkowo wzbogacone wyposażenie.

ARIYA to kluczowy gracz w strategii elektryfikacyjnej Nissana, który pozwoli japońskiej marce zdobyć nowych klientów, poszukujących nadzwyczajnych emocji podczas jazdy, a jednocześnie dbających o środowisko. 100% elektryczny Nissan ARIYA dzięki oryginalnemu designowi inspirowanemu kulturą Japonii, unikalnej koncepcji wnętrza oraz bogatemu wyposażeniu, skierowany jest do klientów szukających eleganckiego i nowoczesnego samochodu o ponadczasowym charakterze.

Nissan ARIYA już w podstawowej wersji Advance z akumulatorem o pojemności 63 kWh, zasięgiem do 403 km i bogatym wyposażeniem (m.in. system ProPILOT Assist z Navi-Link, podgrzewane i elektrycznie regulowane fotele przednie, podgrzewana kierownica i szyba przednia, światła przednie w technologii Full LED, system inforozrywki NissanConnect z obsługą Apple CarPlay i Android Auto, inteligentny system kamer 360°, elektrycznie sterowana klapa bagażnika oraz – nowość – trójfazowa ładowarka pokładowa AC o mocy 22 kW) oferowany jest w cenie 239 900 zł. Wersja Advance jest idealną propozycją dla osób, które na co dzień poruszają się głównie w obrębie aglomeracji miejskich i szukają elektrycznego crossovera o podwyższonym standardzie.

Auto Świat Katalog NOWOŚCI 2023 z kalendarzem już w sprzedaży

Dla klientów pokonujących samochodem większe odległości najlepszym wyborem będzie ARIYA z akumulatorem o pojemności 87 kWh, zapewniającym zasięg do 533 km. Taki samochód dostępny jest obecnie w podstawowej wersji wyposażenia Advance w cenie 275 900 zł.

Auto Świat – ostatnie w historii wydanie w sprzedaży

ARIYA występuje także w bogatszej odmianie – Evolve – zarówno z akumulatorem o pojemności 63 kWh, jak i 87 kWh. Oprócz elementów uwzględnionych w wersji Advance znajdziemy w niej m.in. adaptacyjne reflektory przednie Full LED, system nagłośnienia BOSE® z 10 głośnikami, panoramiczne okno dachowe, elektrycznie przesuwaną konsolę centralną, wentylowane fotele przednie z pamięcią ustawienia, a także wyświetlacz przezierny Head-up. Samochody z akumulatorem o mniejszej pojemności (63 kWh) w cenie 258 900 zł oraz wersje z akumulatorem o większej pojemności (87 kWh) za 294 900 zł będą interesującą propozycją dla osób, którym zależy na maksymalnym komforcie i bogatym wyposażeniu.

Nissan ARIYA e-4ORCE z łatwością radzi sobie nawet w trudnych zimowych warunkach

W bieżącym roku do gamy dołączy także topowa wersja modelu ARIYA z akumulatorem o pojemności 87 kWh oraz rewolucyjnym napędem na cztery koła e‑4ORCE. Zespół napędowy o mocy 301 KM rozpędza samochód od 0 do 100 km/h w czasie 5,7 s i umożliwia przejechanie do 515 km na jednym ładowaniu. Nissan ARIYA e-4ORCE Advance dostępny jest w cenie 299 900 zł, a w wersji e-4ORCE Evolve318 900 .

Nowością w ofercie 100% elektrycznego crossovera jest trójfazowa ładowarka pokładowa AC o mocy ładowania 22 kW w wyposażeniu standardowym wszystkich wersji. Nowe urządzenie zapewni większą wydajność ładowania prądem zmiennym i znacząco skróci jego czas.

Przy zakupie Nissana ARIYA można także zaopatrzyć się w ładowarkę domową – Wallbox Pulsar Plus – w konkurencyjnej cenie 3999 zł. Ponadto Nissan zapewnia doradztwo i pomoc w instalacji ładowarki realizowane we współpracy z zaufanym partnerem – firmą RAWICOM. Szczegóły oferty dostępne są u autoryzowanych dealerów marki.

Producent gwarantuje utrzymanie cen nowego crossovera, obowiązujących w dniu złożenia zamówienia, do dnia wydania pojazdu klientowi. Jest to rodzaj ochrony cenowej – dzięki niej osoby, które zamówią samochód w styczniu 2023 r., mogą być pewne, że nie zmieni się ona do dnia wydania pojazdu, przewidzianego wstępnie na lato 2023 roku.

Nissan zapewnia również promocyjne finansowanie w ramach kredytu lub leasingu Nissan Select. Dodatkowo Nissan Finance przygotował dla zamawiających elektrycznego crossovera ARIYA ofertę, która jest próbą stawienia czoła aktualnej sytuacji ekonomicznej, a w szczególności postępującej inflacji, budzącej powszechny niepokój. Polega ona na zagwarantowaniu stałej wysokości rat miesięcznych przez cały okres finansowania, niezależnie od wybranego produktu finansowego niezbędnego do zakupu nowego modelu (kredyt/leasing). Oznacza to, że na przykład za samochód w wersji Evolve z akumulatorem o pojemności 63 kWh w leasingu Select dla przedsiębiorców klient ma zagwarantowaną ratę od 2961 zł netto miesięcznie, a w przypadku kredytu Select klient indywidualny otrzymuje gwarancję niezmiennej raty od 2978 zł brutto za miesiąc.*

Gdy w lipcu 2022 r. ogłosiliśmy cenniki i rozpoczęliśmy sprzedaż naszego najnowszego modelu – elektrycznego crossovera ARIYA – nie sądziliśmy, że liczba zamówień przerośnie nasze najśmielsze oczekiwania. Dziś wznawiamy sprzedaż z okresem dostawy pojazdu nawet do 9 miesięcy. Wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów i wraz z nową specyfikacją zapewniamy utrzymanie ceny pojazdu z dnia podpisania zamówienia. Chcemy uwolnić kupujących od obaw o wzrost cen w okresie oczekiwania na wydanie samochodu. Ponadto Nissan Finance przygotował rozwiązania, które będą chronić nabywców przed skutkami inflacji i wzrostem kosztów. Mamy nadzieję, że wzbogacona gama nowego Nissana ARIYA oraz ułatwienia, które proponujemy osobom składającym zamówienia, nie tylko zatrzymają dotychczasowych klientów przy marce, lecz także pozwolą nam pozyskać nowych. Stawiamy na osoby oczekujące wyjątkowych wrażeń za kierownicą, pragnące jednocześnie przyczyniać się do zrównoważonego rozwoju i – poprzez wybór elektromobilnych rozwiązań – dawać wyraz swojemu podejściu eko – powiedział Maciej Klenkiewicz, dyrektor zarządzający Nissan Sales Central & Eastern Europe.

Więcej informacji na temat modelu ARIYA.