Jeep Gladiator – nowy kolor nadwozia Earl

Marka Jeep oferuje coraz bogatszą paletę kolorów dla modelu Gladiator, dodając do gamy z roku modelowego 2023 nowy kolor nadwozia, Earl. Zaprezentowany po raz pierwszy w samochodzie koncepcyjnym Gladiator Farout, Earl, wyróżniający się odcieniami szarości z nutą akwamaryny, dołącza do gamy Gladiatora. Na początku bieżącego roku, kolor Earl zadebiutował dla gamy Wranglera z seryjnej produkcji samochodów z roku modelowego 2023.

„Społeczność Jeepa wyraziła mnóstwo pozytywnych opinii na temat koloru Earl, gdy zadebiutował w koncepcyjnym Gladiatorze Farout” – powiedział Jim Morrison, starszy wiceprezes i dyrektor marki Jeep na region Ameryki Północnej. „Staramy się oferować to, czego oczekują nasi klienci, a Earl to ostatni przykład kolejnego wyróżniającego się odcienia, który przemawia do naszej lojalnej i zapalonej społeczności Jeepa”.

Nowy Jeep Avenger – otwarcie wstępnych rezerwacji i limitowana Launch Edition od 189,7 tys. zł

Nowy kolor dołącza do palety barw Jeepa Gladiatora dla roku modelowego 2023, do której należą już: High Velocity, Firecracker Red, Hydro Blue, Sarge Green, Silver Zynith, Sting-Gray, Granite Crystal, Black oraz Bright White.

Jeep Wrangler 4xe, najlepiej sprzedający się samochód typu PHEV w Ameryce, rozszerza swoją gamę o nowego Willysa 4xe

Opcję koloru nadwozia Earl, oferowaną dla wszystkich modeli Gladiatora, w tym Sport i Overland, na polskim rynku będzie już można zamawiać od przyszłego tygodnia.

Źródło: Jeep