Nowy Peugeot 408 First Edition Plug-in Hybrid 225 KM dostępny online za 211 100 zł

Już można składać zamówienia na PEUGEOT 408 FIRST EDITION PLUG-HYBRID 225 KM. Ta unikatowa wersja jest dostępna wyłącznie online na stronie dla limitowanej liczby klientów indywidualnych i biznesowych, w atrakcyjnej ofercie finansowania. Wystarczy klika kliknięć, żeby bezstresowo zamówić nowy samochód.

Poza wyróżniającą się stylistyką i jakością wykonania wnętrza oraz technologią i wyposażeniem na najwyższym poziomie, nabywcy PEUGEOT 408 FIRST EDITION PLUG-HYBRID 225 KM otrzymają również nowy pakiet korzyści – Electric Pack, oferowany w cenie samochodu tylko w tej wersji specjalnej!

Nowy PEUGEOT 408 FIRST EDITION PLUG-IN HYBRID 250 KM jest dostępny w promocyjnym finansowaniu, już za 2 408 zł netto miesięcznie w programie wynajmu długoterminowego Free2Move Lease oraz za 3 278 zł brutto miesięcznie w programie Leasingu Konsumenckiego – w obu przypadkach z gwarancją ceny katalogowej.

Najnowszy model PEUGEOT w specjalnej premierowej wersji PEUGEOT 408 FIRST EDITION PLUG-IN HYBRID 225 KM jest bogato wyposażony i oferuje już w standardzie:

– Niezwykle innowacyjny, opalizujący lakier Niebieski Obsession, który eksponuje grę światła na płaszczyznach nadwozia,
– Napęd hybrydowy plug-in o mocy 225 KM,
– PEUGEOT i-Cockpit® najnowszej generacji z kompaktową kierownicą, cyfrowym panelem zegarów i wskaźników 3D, ekranem dotykowym 10” i personalizowanymi i-Toggles, a także z systemem rozpoznawania mowy naturalnej i systemem informacyjno -rozrywkowym i-Connect Advanced, który obejmuje nawigację online,
– Aluminiowe obręcze kół 20’’ Monolithe o oryginalnym wzorze,
– Fotele z tapicerką łączącą trzy rodzaje materiału (skórę ekologiczną, tkaninę i Alcantarę®) i z elektryczną regulacją ustawienia (podgrzewane siedzenia z funkcją masażu),
– Ładowarkę pokładową 7,4 kW,
– Pakiet korzyści – Electric Pack, w cenie samochodu

Peugeot 408 Plug-in Hybrid 225 KM First Edition dla limitowanej liczby klientów w Polsce

Nabywcy nowego pojazdu otrzymają w cenie samochodu specjalny pakiet korzyści – Electric Pack, który ułatwi im ładowanie samochodu i który zawiera:

– easy Wall Box – łatwą w obsłudze stację ładowania pojazdów elektrycznych (produkt jednofazowy, skalowany do 32 A, 7,4 kW, wyposażony w kabel o długości 5 m i wtyczkę typu 2).
– przedpłaconą kartę do publicznych ładowarek największej sieć stacji ładowania samochodów elektrycznych w Europie Środkowo-Wschodniej – GreenWay, umożliwiającą pobranie 200 kWh energii oraz 24/7 dostęp do Centrum Wsparcia GreenWay

Od PEUGEOT 604 do PEUGEOT 5008 – historia prezydenckich modeli PEUGEOT

Klienci będą mogli ustalić z wybranym dealerem możliwość dostarczenia samochodu do preferowanego miejsca odbioru.

Źródło: PEUGEOT