Peugeot 408 Plug-in Hybrid 225 KM First Edition dla limitowanej liczby klientów w Polsce

5 września otwarte zostanie w Polsce przyjmowanie zamówień na PEUGEOT 408 FIRST EDITION dla limitowanej liczby klientów. Nowy model został zaprezentowany w spektakularny sposób 4 sierpnia (symboliczna data 4.08!) z wykorzystaniem instalacji „The Sphere” – niezwykłej przezroczystej i obrotowej konstrukcji, która umożliwia zobaczenie samochodu z każdej strony.

Pierwsza publiczna prezentacja będzie miała miejsce na Międzynarodowym Salonie Samochodowym w Paryżu od 17 do 23 października 2022 roku. PEUGEOT 408 PLUG-HYBRID 225 KM FIRST EDITION zapewni swoim szczęśliwym nabywcom wszystko co najlepsze pod względem stylistyki, kolorów, technologii i wyposażenia, a także nowy pakiet korzyści – Electric Pack, oferowany w cenie samochodu tylko w tej wersji specjalnej!

PEUGEOT 408 PLUG-IN HYBRID 225 KM FIRST EDITION będzie dostępny wyłącznie online na stronie SKLEP PEUGEOT dla klientów indywidualnych i biznesowych.

Wraz z nowym PEUGEOT 408 marka oferuje innowacyjny rodzaj nadwozia, niespotykany na rynku samochodowym. Koci wygląd tego podwyższonego fastbacka jest bardzo nowatorski – PEUGEOT 408 proponuje nowe podejście do klasycznego kanonu hatchbacka poprzez wprowadzenie elementów typowych dla SUV-a. Przemyślana budowa nadwozia zapewnia dużo miejsca w tylnym rzędzie i niezwykle pojemny bagażnik.

PEUGEOT 408 zapewnia kierowcy niezwykle intensywne doznania z jazdy dzięki PEUGEOT i-Cockpit® najnowszej generacji, rozpoznawalnemu między innymi po kompaktowej kierownicy, zaprojektowanej z myślą o maksymalnej przyjemności prowadzenia i zwrotności samochodu.

Peugeot e-208: elektryczny spadkobierca 50-letniej historii i 25 milionów miejskich samochodów Peugeot

Szczególny nacisk położono na jakość wykonania wnętrza, jak również na łączność ze światem poprzez zastosowanie najnowszych technologii, dzięki którym prowadzenie samochodu i podróżowanie staje się jeszcze bardziej intuicyjne i satysfakcjonujące. Model jest wyposażony w najnowsze systemy wspomagania prowadzenia, zapewniające bezpieczeństwo i komfort psychiczny. To doskonały przykład dążenia marki do osiągnięcia doskonałości pod każdym względem.

Nowy PEUGEOT 408 w THE SPHERE przyprawia o zawrót głowy

Nowy PEUGEOT 408 będzie dostępny w wersji ALLURE i GT. 

Wyjątkowa oferta 408 PLUG-IN HYBRID 225 KM FIRST EDITION

Najnowszy model PEUGEOT można będzie zamówić od 5 września, jeszcze przed jego debiutem, w specjalnej, bogato wyposażonej premierowej wersji PEUGEOT 408 PLUG-IN HYBRID 225 KM FIRST EDITION. Obejmuje ona w standardzie następujące elementy:

– Niezwykle innowacyjny, opalizujący lakier Niebieski Obsession, który eksponuje grę światła na płaszczyznach nadwozia

Napęd hybrydowy plug-in o mocy 225 KM

PEUGEOT i-Cockpit® najnowszej generacji z kompaktową kierownicą, cyfrowym panelem zegarów i wskaźników 3D, ekranem dotykowym 10” i personalizowanymi i-Toggles, a także z systemem rozpoznawania mowy naturalnej i systemem informacyjno -rozrywkowym i-Connect Advanced, który obejmuje nawigację online

Aluminiowe obręcze kół 20’’ Monolithe o oryginalnym wzorze

Fotele z tapicerką łączącą trzy rodzaje materiału (skórę ekologiczną, tkaninę i Alcantarę®) i z elektryczną regulacją ustawienia (podgrzewane siedzenia z funkcją masażu)

Ładowarkę pokładową 7,4 kW

Pakiet korzyści – Electric Pack, w cenie samochodu

Nabywcy nowego PEUGEOT 408 PLUG-IN HYBRID 225 KM FIRST EDITION otrzymają w cenie samochodu specjalny pakiet korzyści – Electric Pack, który ułatwi im ładowanie samochodu i który zawiera:

easy Wall Box – łatwą w obsłudze stację ładowania pojazdów elektrycznych (produkt jednofazowy, skalowany do 32 A, 7,4 kW, wyposażony w kabel o długości 5 m i wtyczkę typu 2),

– przedpłaconą kartę do publicznych ładowarek największej sieć stacji ładowania samochodów elektrycznych w Europie Środkowo-Wschodniej – GreenWay, umożliwiającą pobranie 200 kWh energii oraz 24/7 dostęp do Centrum Wsparcia GreenWay.

Klienci będą mogli ustalić z wybranym dealerem możliwość dostarczenia samochodu do preferowanego miejsca odbioru.

Oferta PEUGEOT 408 FIRST EDITION będzie dostępna wyłącznie online na stronie SKLEP PEUGEOT dla klientów indywidualnych i biznesowych. Wystarczy klika kliknięć, żeby bezstresowo zamówić nowy samochód korzystając z porad doradców online.

Źródło: PEUGEOT