Fiat Fastback – atrakcyjny SUV-coupé

Włosi odsłaniają swój nowy model stopniowo. W pierwszym etapie są to tylko dwa zdjęcia nadwozia. przyznać trzeba, iż auto prezentuje się naprawdę atrakcyjnie. Nie wiemy jednak, czy trafi również do Europy, bo obecnie jego obecnością w ofercie będą mogli cieszyć się tylko miłośnicy włoskiej marki w Brazylii. 

O tym, że Fiat zamierza wprowadzić do oferty nowy SUV-coupé (lub podwyższony fastback) wiedzieliśmy już od ponad roku. Wówczas do sieci trafiły pierwsze zdjęcia zamaskowanego prototypu. Od kilku dni już wiemy więcej. Nowy Fiat otrzymał nazwę … Fastback. Miłośnicy włoskiej marki zapewne oczekiwali czegoś bardziej barwnego.

FIAT – cała gama jest (RED)

W chwili obecnej wiemy, że nowy SUV-coupé trafi na rynek brazylijski. Producent w chwili obecnej nie przewiduje eksportu tego modelu na inne kontynenty, co jednak może się zmienić w przypadku wystarczającego zainteresowania.

Fiat Pulse Abarth – sportowy SUV dla mas

Na tym etapie producent opublikował tylko dwa zdjęcia i zapowiedział o odkrywanie nowego modelu w kolejnych etapach. Nie znamy także żadnych danych technicznych.

Źródło: Fiat