Amicale Citroën Pologne – nadmorskie rendez-vous klasyków francuskiej marki

W dniach 16-19 czerwca 2022 r. stowarzyszenie Amicale Citroën Pologne organizuje nadmorskie rendez-vous klasycznych samochodów Citroëna. W wydarzeniu tym weźmie udział kilkadziesiąt wspaniale zachowanych aut z całej Polski, w tym jedne z najstarszych egzemplarzy w Polsce.

Podczas II Rendez Vous Klasycznych Samochodów Marki Citroen będzie można zobaczyć prawie wszystkie modele marki które się stały kultowymi, a także najnowsze dziecko marki czyli Citroen C5 X. Zapraszamy do podziwiania samochodów w miejscach, które odwiedzimy.

W piątek około godziny 10 samochody będą gościć w Muzeum Obrony Przeciwlotniczej w Koszalinie, około 12 przejadą do Skansenu Chleba w Ustroniu Morskim, później około godziny 15:30 samochody zostaną zaprezentowane na placu pod Amfiteatrem w Koszalinie, skąd około 17 udadzą się na parking pod Hotel Verde.

Citroën C3 Elle – nowa limitowana seria

W sobotę do godziny 12 będzie można oglądać auta na parkingu hotelowym. Od około 12:30 do 16:30 samochody będą wystawione na promenadzie w Mielnie. W sobotni wieczór oraz niedzielny poranek będzie można jeszcze obejrzeć auta pod Hotelem Verde.

Citroën prezentuje C-Series – nową kolekcję serii specjalnych (polskie ceny)

Od 1919 roku Citroën tworzy samochody, technologie i rozwiązania na rzecz mobilności, które stanowią odpowiedź na zmiany zachodzące w społeczeństwie. To odważna i innowacyjna marka, której znakiem firmowym są komfort w czasie jazdy i dobre samopoczucie klientów. CITROËN oferuje szeroką gamę modeli, od unikatowego modelu Ami – miejskiego samochodu elektrycznego – po hatchbacki, sedany, SUV-y i samochody użytkowe. Większość modeli dostępna jest w wersjach elektrycznych lub hybrydowych typu plug-in. Citroën jest pionierem w zakresie oferowanych usług i pod względem troski, jaką otacza klientów indywidualnych i biznesowych. Marka jest obecna w 101 krajach i posiada sieć 6 200 punktów sprzedaży i serwisów na całym świecie.

Źródło: Citroën