Škoda City Store – nowoczesny showroom marki otwarty w Szczecinie

Škoda City Store Szczecin został uroczyście otwarty 1 kwietnia br. Nowy showroom marki, należący do Grupy Cichy-Zasada, jest zlokalizowany w centrum miasta, w designerskim biurowcu Posejdon.

Klienci marki mogą na miejscu skorzystać z pomocy doświadczonych doradców oraz szeregu multimedialnych rozwiązań, ułatwiających poznanie poszczególnych modeli czy konfigurację swojego unikatowego egzemplarza. Škoda inwestuje w najnowsze technologie i digitalizację nie tylko w samochodach, ale także w salonach, odpowiadając tym samym na zmieniające się potrzeby konsumentów oraz wyznaczając kierunek na rynku dealerskim w Polsce.

Nowy Škoda City Store w Szczecinie znajduje się przy ul. Plac Brama Portowa 1, w biurowcu „Posejdon”, który jest umiejscowiony w samym sercu miasta. To nowocześnie zaaranżowany open space, w którym położono mocny nacisk na swobodną atmosferę, a także innowacyjne i nowatorskie podejście do prezentacji i sprzedaży samochodów. Każda wizyta w placówce zaczyna się od filiżanki kawy, która płynnie przechodzi w rozmowę i prezentację gamy modelowej Škody przez doświadczonych ekspertów.

 

Na miejscu klient ma dostęp do szeregu multimediów. Przy każdym samochodzie dostępny jest tablet z pełną specyfikacją danego modelu, a w centralnej części salonu znajduje się multimedialny stół z dużym ekranem – dzięki temu można dowolnie skonfigurować auto widząc efekty zmian „na żywo”. Na miejscu można też umówić się na jazdę testową jednym z dostępnych pojazdów.

Škoda Auto – Klaus Zellmer od 1 lipca 2022 r. obejmuje kierownictwo producenta

 

Nowoczesny Škoda City Store otwarty w Szczecinie wyróżnia innowacyjne podejście do każdego klienta, imponujący design oraz szereg multimediów pozwalających na odpowiedni wybór samochodu. Digitalizacja i rozwój usług w zakresie mobilności cyfrowej są priorytetem w strategii Škody. Marka realizuje inwestycje w nowe technologie i stawia na rozwiązania przyszłości, które odpowiadają na zmieniające się tempo życia oraz rosnące wymagania klientów. Jednym z nich jest nowo powstały showroom Škody w Szczecinie.

Škoda Karoq MY2022 – w nowej odsłonie (polskie ceny)

– Jesteśmy świadkami momentu przełomowego w dziejach przemysłu samochodowego. Wkraczamy w fazę, w której dominującą rolę odgrywa digitalizacja, usługi online oraz zindywidualizowane podejście do potrzeb klienta. Nasza filozofia w firmie Škoda koncentruje się na tym, aby odpowiednio zaopiekować się klientem na każdym etapie jego kontaktu z marką. Obserwujemy rynek i odpowiadamy na zachodzące w nim zmiany, oferując naszym klientom najnowsze rozwiązania i technologie, a także komfortowe przestrzenie. Škoda City Store w Szczecinie powstał po to, aby być bliżej naszych klientów, jeszcze lepiej poznać ich potrzeby i spełnić ich oczekiwania – komentuje Tomasz Porawski, dyrektor marki Škoda w Polsce.

 

Nowy salon Škody należy do Grupy Cichy-Zasada, która prowadzi łącznie już siedem punktów sprzedaży marki w Polsce.