Mitsubishi Motors – Japończycy odnowili markę Ralliart

O powrocie na arenę działu Mitsubishi Ralliart spekulowano już od dawna. Nie jest zatem niespodzianką, że producent obecnie udostępnił pakiety Ralliart do czterech modeli oferowanych oferowanych na rynku japońskim.

Pakiety przeznaczone są do modeli: Outlander PHEV, Eclipse Cross, RVR (ASX) i Delica D:5 I nie różnią się one od tych, które zaprezentowano w Mitsubishi Vision Ralliart Concept, zaprezentowanym podczas tokijskiego salonu na początku tego roku.

Mitsubishi Eclipse Cross PHEV – tytuł Technologii Roku 2022 dla systemów PHEV i S-AWC

Wszystkie modele Ralliart mają nadwozie pokryte lakierem White Diamond oraz wyposażone w czarne koła z metali lekkich. Outlander PHEV i Eclipse Cross otrzymały także czarny dach w barwie Black Mica. Elementem identyfikującym Ralliart są czerwone elementy, które pojawiają się w różnych miejscach samochodu jak m.in. nakładki progowe, chlapacze, tylne spoilery i dyfuzory.

Mitsubishi Eclipse Cross PHEV 188 KM – zelektryfikowane coupé dla indywidualistów

Producent nie przewidział modyfikacji jednostek napędowych, co może być dużym rozczarowaniem dla miłośników marki. Można jednak oczekiwać, że ożywienie marki Ralliart w Japonii jest pierwszym krokiem do powrotu na światowe rynki.

Źródło: Mitsubishi