Mitsubishi Motors – nowy salon i serwis w Lublinie

Sieć autoryzowanych placówek Mitsubishi Motors powiększyła się ostatnio o nowy obiekt, który otwarto w Lublinie. Nowy salon sprzedaży i serwis renomowanej grupy Technotop mieści się u zbiegu al. Kraśnickiej i al. Jana Pawła II pod adresem Konopnica 164a 21-030 Motycz.

Firma Technotop to prężnie rozwijające się przedsiębiorstwo, które działa na polskim rynku motoryzacyjnym już od ponad 27 lat. Nowa placówka Mitsubishi Motors Technotop w Lublinie to przestronny salon o powierzchni 500 m2, serwis mechaniczny z 8 stanowiskami oraz blacharnia-lakiernia.

Salon może się pochwalić atrakcyjną ekspozycją wszystkich modeli Mitsubishi a na klientów czeka gama samochodów testowych. Profesjonalni specjaliści do spraw sprzedaży służą informacjami na temat pojazdów Mitsubishi: cen, wyposażenia i danych technicznych.

Klienci mają do wyboru różne formy finansowania (zakup gotówkowy, kredyt, leasing) oraz warunków ubezpieczenia (atrakcyjne pakietowe polisy ubezpieczeniowe). Firma Technotop przyjmuje w rozliczeniu samochody swoich klientów.

Mitsubishi Eclipse Cross PHEV 188 KM – zelektryfikowane coupé dla indywidualistów

Serwis dysponuje pełnym wyposażeniem z zakresu diagnostyki oraz wyspecjalizowaną w dziedzinie obsługi serwisowej kadrą doradców i mechaników. Placówka oferuje pełen gamę usług związanych z zakupem i obsługą samochodów: naprawy i przeglądy gwarancyjne i pogwarancyjne, serwis mechaniczny, opon, klimatyzacji, diagnostykę silników oraz naprawy blacharsko-lakiernicze. Stacja współpracuje z towarzystwami ubezpieczeniowymi zapewniając szybkie i bezgotówkowe naprawy powypadkowe.

Mitsubishi polskim liderem modeli PHEV

Nowy punkt dilerski Mitsubishi Motors Technotop zaprasza klientów do salonu sprzedaży od poniedziałku do piątku w godzinach 9.00-18.00 i w soboty od 9.00 do 14.00 oraz serwisu ze sklepem z częściami zamiennymi od poniedziałku do piątku między 8.00 a 18.00 i w soboty od 8.00 do 14.00. Likwidacja szkód odbywa się od poniedziałku do piątku w godzinach 8.00-18.00.

Mamy nadzieję, że nowy punkt sprzedaży i serwis przybliżą mieszkańcom Lublina naszą japońską markę, wzmocnią wizerunek firmy Mitsubishi Motors w tym regionie i będą praktycznym udogodnieniem dla posiadaczy samochodów spod znaku Trzech Diamentów.” – podkreśla Piotr Szewczyk, dyrektor operacyjny polskiego oddziału Mitsubishi Motors.

Więcej informacji o nowych placówkach Mitsubishi Motors. Sieć autoryzowanych stacji dealerskich Mitsubishi Motors w Polsce tworzą obecnie 24 salony sprzedaży i 38 stacji serwisowych, w których łącznie znajduje zatrudnienie około 1000 osób.

Źródło: Mitsubishi