Škoda Auto – nowy salon sprzedaży w Warszawie

ŠKODA otworzyła kolejny nowoczesny salon samochodowy w Warszawie. Nowa lokalizacja w dzielnicy Wawer ułatwia dostęp do oferty zarówno nowych, jak i używanych samochodów marki oraz profesjonalnego doradztwa i obsługi serwisowej. Salon, którego otwarcie nastąpiło 25 października 2021 r., należy do Grupy Cichy-Zasada i jest szóstą lokalizacją tej marki w Polsce w portfolio Grupy.

Salon ŠKODY przy ul. Heliotropów to nowe miejsce na mapie stolicy, które zagęści sieć sprzedaży i zapewni mieszkańcom Warszawy i okolicznych miejscowości jeszcze łatwiejszy dostęp do rozbudowanej oferty marki. Klienci będą mogli skorzystać zarówno z profesjonalnego doradztwa w zakresie sprzedaży samochodów, jak i obsługi serwisowej. Salon oferuje także możliwość wyceny i odkupienia pojazdów w ramach Działu Samochodów Używanych.

 

– Gratuluję wspaniałej inwestycji, to bardzo nowoczesny, wspaniały obiekt, wyróżniający się salon. Mimo iż marka ŠKODA ma największą liczbę salonów samochodowych w Polsce, to tutaj, w Warszawie, na największym lokalnym rynku, nowy obiekt jest potrzebny. Chcemy naszym Klientom oferować nie tylko doskonałe samochody, ale także doskonałą obsługę, doskonałe usługi. Jestem przekonany, że znajdą je właśnie tutaj – powiedział Pavel Šolc Prezes Zarządu Volkswagen Group Polska.

ŠKODA ENYAQ iV – pierwszy egzemplarz trafił do kolekcji Narodowego Muzeum Techniki w Pradze

Nowy salon ŠKODY należy do Grupy Cichy-Zasada, która prowadzi już pięć punktów sprzedaży marki. Największa grupa dealerska w Polsce właśnie świętuje pierwszą rocznicę powstania i nie zwalnia tempa. Grupa Cichy-Zasada ma w planach również otwarcie kolejnego salonu marki w Szczecinie, który ma zostać przygotowany w nowoczesnym miejskim formacie, z mocnym akcentem na e-mobilność.

Škoda testuje usługę Car Access umożliwiającą dostawę kurierską wprost do samochodu

 

– Nasza filozofia w firmie ŠKODA koncentruje się na tym, aby odpowiednio zaopiekować się klientem na każdym etapie jego kontaktu z marką. W obecnej sytuacji rynkowej stało się to jeszcze ważniejsze niż kiedykolwiek wcześniej. Z tego powodu gratulujemy i cieszymy się z otwarcia nowego salonu – w tym miejscu nasi Klienci na pewno znajdą najwyższy standard obsługi. Czekamy także z niecierpliwością na nowy salon w Szczecinie – powiedział Tomasz Porawski, Dyrektor Marki ŠKODA w Polsce.

W 2020 roku Grupa Cichy-Zasada/Sobiesław Zasada Automotive sprzedała łącznie 21 263 samochodów, zajmując tym samym pierwsze miejsce na Liście TOP50, w rankingu opracowanym w oparciu o analizę firmy doradczej DCG Dealer Consulting oraz Instytut Badania Rynku Motoryzacyjnego Samar.

Źródło: Škoda Auto