Poznań Moto Fest powraca (19-20 czerwca 2021)

Drugą edycję targów Poznań Moto Fest zaplanowano na 2021 czerwca 2021 roku. Teren wokół pawilonów Międzynarodowych Targów Poznańskich ponownie wypełnią super-samochody oraz liczne atrakcje przygotowane przez organizatorów. 

Poznań Moto Fest to najmłodszy event dedykowany fanom motoryzacji, który znajduje się w bogatym kalendarzu Grupy MTP. Pierwsza edycja wydarzenia odbyła się w dniach od 27 do 28 czerwca 2020, jako część akcji #WracamyDoGry. Poznań Moto Fest spotkał się z bardzo entuzjastycznym przyjęciem ze strony zwiedzających, którzy w tych dniach bardzo licznie odwiedzili Międzynarodowe Targi Poznańskie. Równie ciepło o idei wydarzenia wypowiadali się także wystawcy, uczestniczący w nowym projekcie. Dobre recenzje spowodowały, że wydarzenie, które miało jednorazowo wypełnić wakacyjny czas, przerodziło się w cykliczny event.

To, co wyróżnia Poznań Moto Fest spośród innych targów motoryzacyjnych, organizowanych przez Grupę MTP to jego forma. Zdecydowana większość ekspozycji znajduje się na terenie zewnętrznym, a nie jak ma to miejsce przy okazji innych wydarzeń, w pawilonach. Dzięki temu zwiedzający mogą przyjrzeć się przygotowanej ekspozycji, spacerując po świeżym powietrzu. A jest, co podziwiać.

Nowa formuła targów polegająca na „wyjściu” z pawilonów i zlokalizowaniu ekspozycji na terenie zewnętrznym spotkała się z bardzo entuzjastycznym przyjęciem ze strony zwiedzających. Wysoka frekwencja podczas ubiegłorocznej edycji jest dla nas bodźcem do dalszego rozwoju Poznań Moto Fest. W czerwcowy weekend teren Międzynarodowych Targów Poznańskich ponownie wypełni szeroka gama pojazdów, a program wydarzenia liczne atrakcje przygotowane przez wiodące marki motoryzacyjne – mówi Łukasz Wołonkiewicz, Dyrektor Projektu.

Najlepsze samochody i nie tylko

Poznań Moto Fest to przede wszystkim prawdziwa gratka dla fanów samochodów, którzy mogą zobaczyć wiele interesujących modeli, od sportowych aut, po motoryzacyjne klasyki. Tylko podczas pierwszej edycji targów teren wokół pawilonów wypełniło aż 50 super-samochodów i pojazdów kolekcjonerskich. Na nudę nie mogą narzekać także fani klasyki. To właśnie podczas Poznań Moto Fest zaprezentowano
m .in. oryginalnego Rolls-Royce’a Phantom z 1927 roku. Targi to także liczna reprezentacja czołowych poznańskich dealerów samochodowych, którzy prezentują swoją najnowszą ofertę, bogatą w modele wielu uznanych marek motoryzacyjnych. Jeżeli dodamy do tego samochody rajdowe, kampery oraz motocykle, to okaże się, że mamy do czynienia z niezwykle urozmaiconą ekspozycją, wśród której każdy fan motoryzacji znajdzie coś dla siebie.

Bilety już w sprzedaży

O wszystkich atrakcjach, które czekają na zwiedzających w dniach od 19 do 20 czerwca 2021 organizatorzy będą informować za pośrednictwem swoich mediów społecznościowych. Na platformie biletowej ToBilet.pl ruszyła także sprzedaż biletów na to wydarzenie. Ceny poszczególnych wejściówek w przedsprzedaży prezentują się następująco:

Bilet jednodniowy na sobotę lub niedzielę  – 20 zł

Bilet ulgowy na sobotę na lub niedzielę  (dzieci od 7 do 15 roku życia + 1 grupa inwalidzka) – 15 zł

Bilet dla osób z Kartą Dużej Rodziny – 10 zł

Dzieci do 6 roku życia – wstęp bezpłatny

***

Grupa MTP to lider wśród organizatorów imprez wystawienniczych w Polsce i Europie Środkowo-Wschodniej, który poza uznanymi w świecie biznesowymi imprezami targowymi, organizuje kongresy, konferencje, wydarzenia kulturalne, sportowe, w tym megaeventy, przyciągające ponad milion gości z całego świata.

Grupa MTP zaprasza na najważniejsze wydarzenia motoryzacyjne w 2021 roku

Poznań Moto Fest to letnia odsłona targów motoryzacyjnych, organizowanych przez Grupę MTP. Przez dwa dni teren Międzynarodowych Targów Poznańskich wypełni bogata ekspozycja, w której znajdzie się ponad 200 wyjątkowych pojazdów, w tym super-samochody, motocykle i kampery.

Źródło: MTP