Mercedes-Benz – nowy salon i serwis MB Motors Janki

W Jankach koło Warszawy działa już nowy salon i autoryzowany serwis samochodów osobowych Mercedes-Benz, Mercedes-AMG oraz Mercedes-EQ, a także punkt sprzedaży aut używanych. To obecnie najnowocześniejszy taki obiekt w Polsce, zbudowany zgodnie z najnowszymi standardami producenta spod znaku trójramiennej gwiazdy.

Z okazji otwarcia w salonie można zobaczyć kilka wyjątkowych modeliz aktualnej oferty, w tym luksusowego SUV-a Mercedes-Maybach GLS oraz rasowe, niemal wyczynowe coupe AMG GT R Pro o mocy 585 KM.

W przestronnym salonie, na powierzchni około 1000 metrów kwadratowych, czeka ekspozycja 15 nowych Mercedesów. Do konfigurowania i prezentowania samochodów służą efektowne cyfrowe nośniki systemu Digital Signage, a spotkania z klientami odbywają się w kameralnej atmosferze, w specjalnych pomieszczeniach.

– Zgodnie z najnowszą strategią Mercedes-Benz, koncertujemy się na tym, by klienci doświadczali luksusu na każdym etapie zakupu i obsługi swojego auta. Doceniamy klientów i pielęgnujemy długotrwałe relacje z marką. Ucieleśnieniem tej strategii jest między innymi prezentowany w nowym salonie egzemplarz luksusowego SUV-a Mercedes-Maybach GLS 600 4Matic, który łączy zaawansowaną technikę Mercedes-Benz z kunsztem Maybacha oraz model AMG GT R Pro – wariant z licznymi rozwiązaniami zaczerpniętymi wprost z wyścigowych odmian modelu GT. – powiedziała Mirosława Rudzka – Head of Retail Network Development MBCEE.

Na terenie obiektu, na zadaszonym parkingu, prezentowane są używane auta z potwierdzoną historią, objęte programem Mercedes-Benz Certified.

Placówka została również przygotowana na przyszłość – wyposażono ją w infrastrukturę do ładowania pojazdów zelektryfikowanych: hybryd plug-in oraz tych z napędem w pełni elektrycznym.

Budowa nowego dealerstwa w Jankach k. Warszawy to ważny element w strategii rozwoju MB Motors.W nowym salonie i serwisie wychodzimy naprzeciw zmieniającym się potrzebom Klientów, oferując proces obsługi szyty na miarę. Jesteśmy gotowi na erę elektromobilności i digitalizacji. Bardzo się cieszę, że tak nowoczesny obiekt dołączył do portfolio lokalizacji MB Motors i grupy dealerskiej Emil Frey Polska. Przyszłość marki Mercedes-Benz jest niezwykle ekscytująca – serdecznie zapraszam do MB Motors Janki, gdzie przekonają się Państwo o tym osobiście – powiedział Marcin Kostrzewski, Dyrektor Zarządzający MB Motors.

W dealerstwie MB Motors działa również serwis mechaniczny z kilkunastoma podnośnikami oraz najnowocześniejszym sprzętem do diagnostyki. Wszechstronnie przeszkolony i doświadczony personel zapewnia najwyższej jakości usługi z zakresu konserwacji i napraw samochodów spod znaku trójramiennej gwiazdy, a Klienci mogą liczyć na szybkie terminy wizyt w serwisie.

Mercedes-Maybach Klasy S za 799 tys. zł (polskie ceny)

Nowy salon oferuje również pełne wsparcie w zakresie finansowania, ubezpieczeń, odkupu aut używanych oraz likwidacji szkód komunikacyjnych.

MB Motors Janki to czwarta placówka MB Motors po Piasecznie, Poznaniu oraz Van ProCenter w Jankach. Nowy obiekt mieści się przy al. Krakowskiej 5C (05-090 Falenty) – dojazd z Warszawy jest dla Klientów szybki i wygodny. Placówka jest czynna od poniedziałku do piątku w godzinach 8-19 oraz w soboty w godzinach 10-17.

Źródło: Mercedes-Benz