Auto Świat Moto Awards 2020 – Agata Szczech osobowością roku w motoryzacji

W zakończonym plebiscycie „Auto Świat Moto Awards 2020” Agata Szczech,Dyrektor Komunikacji Terytorium East Renault,została wybrana Osobowością roku w motoryzacji.

Tytuł Osobowości roku w motoryzacji dla Agaty Szczech uzasadniono: wyróżnia ją nie tylko ważne stanowisko w strukturach Renault w Europie, lecz także wyjątkowe akcje na rzecz poprawy bezpieczeństwa na naszych drogach, aktywna promocja elektromobilności w Polsce, m.in. elektryczne auta dla parku Łazienki Królewskie, a także prezentacja i promocja marek oraz modeli Renault/Dacia z udziałem znanych ludzi ze świata artystycznego i sportu, m.in ekipą skoczków narciarskich.

Renault – pod Warszawą powstaje Zielona Ostoja Renault – pierwszy w Polsce Ekolab dla każdego

Wyróżnienie dla Osobowości roku w motoryzacji zostało przyznane w zakończonym plebiscycie „Auto Świat Moto Awards 2020”. Klasyfikację końcową plebiscytu uzupełniono o dodatkowe wyróżnienia specjalne oraz nagrodę specjalną – tytuł Osobowości roku w motoryzacji.

W tegorocznym plebiscycie„Auto Świat Moto Awards 2020”nominowanych było 59 samochodów w 9 różnych kategoriach. Były to nowe modele, które już weszły na rynek lub zostały oficjalnie zaprezentowane w wersjach produkcyjnych do 15 listopada 2020 roku i które nie brały udziału w poprzednich plebiscytach tygodnika. Wyjątek stanowiły auta, które były nominowane w latach poprzednich, ale teraz zyskały wersje z elektrycznym napędem. Czytelnicy tygodnika oddawali głosy na swoich faworytów na stronie internetowej autoswiat.pl.

Źródło: Renault