Nissan JUKE i Playlista Happy Holiday to doskonały sposób na zimową chandrę

Zbliża się Gwiazdka, a Nissan JUKE prezentuje specjalnie skompilowaną z tej okazji playlistę, aby wprowadzić nas w prawdziwie świąteczny nastrój. Pełna radosnych dźwięków Playlista Happy Holiday z pewnością sprawi, że każdy kierowca z uśmiechem zacznie nowy rok.

Dostępna od dzisiaj playlista została skompilowana przez zespoły Nissana z całej Europy. Znajdziemy na niej zestaw popularnych, dynamicznych utworów, które tworzą razem idealną składankę na okres świąteczny.

Muzyka odgrywa niezwykle ważną rolę w naszym życiu – poprawia nam nastrój, a w trudnym roku 2020 może być skuteczną odskocznią od codzienności. Wyniki przeprowadzonego niedawno na dużej próbie badania wskazują, że 89% respondentów uważa, iż muzyka jest ważnym elementem wpływającym na ich samopoczucie, a 81,8%* badanych słucha muzyki, żeby poczuć się lepiej.

Nowy Nissan Qashqai – połączenie ultranowoczesnego designu i luksusowego komfortu

Radość z jazdy w naturalny sposób łączy się z właściwościami muzyki, która sprawia, że zaczynamy widzieć świat w jasnych barwach. Nissan JUKE gwarantuje przyjemność prowadzenia i jest wyposażony w zaawansowany system audio Bose Personal Plus. Dzięki temu kierowca może w pełni doświadczyć radości, jaką daje jazda poza miastem. JUKE jest tam w swoim żywiole” – mówi Arnaud Charpentier, wiceprezes ds. marketingu produktów, Nissan Europe.

Lista bardzo zróżnicowanych gatunkowo utworów nastroi nas pozytywnie, a ten doskonały nastrój podkreśli stworzony specjalnie dla Nissana JUKE system audio Bose Personal Plus.

Zanurz się w dźwiękach muzyki, aby poczuć pozytywne wibracje: JUKE i system Bose Personal Plus

Zaawansowany technologicznie system audio Bose Personal Plus został zaprojektowany specjalnie z myślą o modelu JUKE. Osiem wysokiej jakości głośników zestrojono tak, aby zapewnić najwyższą jakość dźwięku w kabinie.

Dodatkowo, kierowca i pasażer siedzący z przodu mogą doświadczyć prawdziwie immersyjnych wrażeń 360° dzięki głośnikom UltraNearField, które zostały zintegrowane z przednimi zagłówkami. Użytkownik ma do wyboru kilka ustawień, które potęgują wrażenia akustyczne, w tym opcję, która symuluje efekt sali koncertowej lub dopasowuje dźwięk do indywidualnych preferencji.

Płynna integracja: NissanConnect i pokładowy hotspot Wi-Fi

Kierowca modelu JUKE wyposażonego w nowy system multimedialny NissanConnect może słuchać w trasie nowej playlisty dzięki usłudze streamingu. Korzystając z intuicyjnej funkcji integracji smartfona, kierowca i pasażerowie mogą otworzyć aplikację Spotify z poziomu Apple CarPlay® lub Android Auto®, aby wspólnie miło spędzać czas, nucąc pod nosem piosenki.

Pokładowy hotspot Wi-Fi w modelu JUKE ma także rozwiązanie dla pasażerów, którzy chcą słuchać w pojedynkę wybranych przez siebie utworów – osiem wejść USB umożliwia równoczesne podłączenie różnych urządzeń do Internetu, dzięki czemu słuchanie streamingowanej muzyki na drodze staje się jeszcze prostsze.

Playlistę Happy Holiday można odtwarzać w streamingu w serwisie Spotify. Lista jest dostępna na profilu Nissan Europe tutaj.

Źródło: Nissan