Distrigo – wprowadzenie oferty wielomarkowych części zamiennych w Polsce

W odpowiedzi na oczekiwania klientów związane z obsługą posprzedażną, Distrigo wprowadza w Polsce kompleksową ofertę, która zadowoli właścicieli samochodów niezależnie od zasobności ich portfela oraz wieku i marki ich pojazdu.

Oprócz oferty oryginalnych części zamiennych, części Eurorepar oraz części regenerowanych zgodnie z zasadami gospodarki o obiegu zamkniętym, klienci będą mieli obecnie dostęp do szerokiej oferty obejmującej:

produkty 4 producentów części zamiennych premium:

– Grupa ZF – Marka TRW – elementy układu hamulcowego
– Grupa SOGEFI – Marka PURFLUX – różnego rodzaju filtry
– Grupa VALEO – Marka SWF – pióra wycieraczek
– Grupa SKF – Marka SKF – zestawy rozrządu, oraz wybrane grupy części układu zwieszenia oraz układu kierowniczego

Dostępnych jest pięć gam towarowych, a trzy kolejne zostaną wprowadzone w pierwszym półroczu 2021. Będą to sprzęgła, świecie i amortyzatory. Łącznie Distrigo zaoferuje blisko 10 tys. artykułów od producentów części zamiennych, które pokryją ponad 75% zapotrzebowania warsztatów naprawczych, uzupełniając w ten sposób dostępną obecnie ofertę 12 tysięcy pozycji katalogowych Eurorepar.

STELLANTIS – nazwa nowej Grupy powstałej w wyniku fuzji Grup FCA i PSA

Ponadto Distrigo oddaje do dyspozycji niezależnych warsztatów serwisowych narzędzia niezbędne do sprzedaży części. Serwis Box Multi-brand, nowy elektroniczny katalog wielomarkowych części zamiennych, jest już dostępny w Polsce. Serwis Box Multi-brand jest równie prosty w obsłudze jak ogólnodostępne serwisy z zachowaniem jakości profesjonalnego narzędzia. Strona zawiera niezbędne informacje, działa sprawnie i oferuje wszystkie potrzebne funkcjonalności. Pozwala na łatwe i szybkie znalezienie właściwej części, odpowiedniej metody naprawy i przygotowanie wyceny za pomocą kilku kliknięć. Wersja na urządzenia mobilne i nowe funkcjonalności pojawią się na początku 2021 roku.
Distrigo zapewnia także szkolenia dotyczące produktów oraz metod sprzedażowych. W warunkach kryzysu wywołanego pandemią koronawirusa zostały one przeprowadzone w formie wirtualnej.

Źródło: PSA