Nissan e-NV200 XL Voltia w wynajmie długoterminowym

Nissan we współpracy z firmą Arval przygotował pierwszą na polski rynek ofertę wynajmu długoterminowego na model elektrycznego furgonu e-NV200 XL Voltia. Ten model zakupu jest coraz bardziej popularny wśród przedsiębiorców w całej Europie.

Rozbudowana wersja Nissana e-NV200 XL Voltia to doskonałe rozwiązanie dla firm wykorzystujących samochody dostawcze na ostatnim odcinku dystrybucji. Nowy, powiększony oraz w pełni elektryczny furgon to 8 m3 przestrzeni ładunkowej, która zredukuje liczbę dziennych kursów i usprawni dostarczanie towarów. Bezgłośna jazda i zeroemisyjność sprawiają, że przejazdy mogą być realizowane w bardzo późnych porach czy w strefach ograniczonego ruchu, dlatego model ten cieszy się sporym zainteresowaniem.

Teraz w Polsce Nissan e-NV200 XL Voltia dostępny jest w wynajmie długoterminowym z szerokim pakietem usług. W ramach miesięcznej opłaty firma otrzymuje gotowy do użytkowania pojazd, którego utrzymaniem zajmie się wynajmujący. Nissan e-NV200 XL Voltia w wersji Acenta, wyposażony w akumulator 40kWh, dostępny jest w dwóch pakietach: podstawowym i rozszerzonym. Okres finansowania w obu wariantach obejmuje 60 miesięcy, a opłaty miesięczne wynoszą odpowiednio 2 207 zł i 2 708 zł*. Wpłata własna nie jest wymagana.

Nissan e-NV200 wybrany do zielonej floty InPost

W pakiecie podstawowym firma otrzymuje limit rocznego przebiegu na poziomie 10 tys. km, pełną obsługę serwisową w autoryzowanej sieci Nissana w całym kraju, w tym wszystkie naprawy serwisowe, obsługę techniczną oraz przeglądy okresowe. Pakiet zawiera także 24‑godzinną opiekę Assistance przez 7 dni w tygodniu.

W ofercie rozszerzonej limit kilometrów wynosi 25 tys. rocznie. Dodatkowo umowa obejmuje komplet opon zimowych, samochód zastępczy oraz ubezpieczenie OC, AC i NNW z obsługą likwidacji szkód.

Wynajem długoterminowy to realna wartość dla przedsiębiorstwa, bowiem miesięczne opłaty wliczane są w koszty działalności. Jednak to nie wszystkie argumenty finansowe. Dzięki elektrycznemu zespołowi napędowemu Nissana e-NV200 XL Voltia przedsiębiorstwo może zaoszczędzić nawet 67% w skali roku na kosztach zakupu paliwa. Jeśli jednak firma korzysta z energii pochodzących ze źródeł OZE, którą dodatkowo sama wytwarza, oszczędność będzie jeszcze większa.

Nissan e-NV200 XL Voltia objęty jest analogiczną gwarancją, jak stanowiący bazę model e‑NV200, czyli 3-letnią lub do 100 tys. przejechanych kilometrów na standardowe elementy pojazdu, z rozszerzeniem do 5 lat**. Gwarancja na elementy napędu elektrycznego przewidziana jest na 5 lat lub 100 tys. kilometrów, w tym na pojemność akumulatora nawet 8 lat lub 160 tys. przejechanych kilometrów.

Wydajny akumulator o pojemności 40 kWh, złącze CHAdeMO, które umożliwia szybkie ładowanie prądem stałym (od 0 do 80% w około 50 minut) oraz Typ 2 do ładowania z mocą 6,6 kW w 7,5 godziny, zapewniają elastyczność tak ważną przy realizacji dostaw w mieście. Dodatkowo inteligentna technologia zarządzania energią – tryb jazdy „B” – optymalizuje proces odzyskiwania energii z hamowania i wykorzystuje ją do doładowywania akumulatora i zwiększenia zasięgu, pozwalając pokonać dłuższą trasę między ładowaniami.

Nissan e-NV200 XL Voltia został zaprojektowany z myślą o wyzwaniach wynikających ze specyfiki eksploatacji takiego samochodu, dlatego tak chętnie wykorzystywany jest w firmowych flotach w całej Europie. Z możliwości Nissana e-NV200 XL Voltia korzystają m.in. DHL France, DPD Slovakia, DPD Czechia, GLS Germany, Post NL Netherland, czy polski InPost, a to tylko niektóre przykłady z europejskiego rynku.

* Przykładowa kalkulacja przygotowana przez firmę Arval. Nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.

Nissan 5★ Rozszerzona Gwarancja Umowa Ubezpieczenia Grupowego jest produktem ubezpieczeniowym; w celu uzyskania bliższych informacji prosimy zapoznać się z broszurą informacyjną oraz Ogólnymi Warunkami Ubezpieczenia dostępnymi u Autoryzowanych Dealerów i w Serwisach Nissana. Produkt jest usługą zwolnioną z opodatkowania i nie podlega VAT. Treść niniejszego cennika odzwierciedla stan wiążący na dzień jego wydania. Nissan 5★ Rozszerzona Gwarancja nie obejmuje gwarancji na pojemność akumulatora.

Źródło: Nissan