PEUGEOT e-Expert – elektryczna rewolucja

Na fali sukcesu handlowego, z ponad 195 000 pojazdami wyprodukowanymi od momentu wprowadzenia na rynek w 2016 roku, PEUGEOT Expert oferuje teraz w segmencie kompaktowych furgonetek nową gamę aut z silnikiem w 100% elektrycznym.

Nowy PEUGEOT e-Expert jest doskonałym przykładem strategii marki „Power Of Choice” zakładającej wybór rodzaju napędu – spalinowego lub elektrycznego – bez kompromisu jeśli chodzi o funkcjonalność i styl:

– dwa poziomy zasięgu – do 330 km w cyklu WLTP

– trzy długości nadwozia

– możliwość holowania przyczepy o masie do 1000 kg i ładowność do 1275 kg

– przestrzeń ładunkowa identyczna jak w wersjach z silnikiem spalinowym

Nowy PEUGEOT e-Expert, komfortowy w każdej sytuacji, idealny do każdej pracy, z dużą przestrzenią ładunkową, miejscem pracy z ułatwieniami na co dzień, zaawansowaną technologią i wyrazistym stylem, umożliwia również wjazd bez ograniczeń do centrów miast.

Peugeot z napędem Dangel 4×4

Zachowuje wszystkie cechy oryginalnego PEUGEOT Experta – teraz bez kompromisów i z zerową emisją. Pojazd jest wyposażony w silnik elektryczny o mocy 100 kW (136 KM). Silnik ten oferuje elastyczny, dynamiczny i cichy napęd, a także doskonałe przyspieszenie dzięki natychmiastowemu, wysokiemu momentowi obrotowemu, który wynosi 260 Nm.

PEUGEOT e-Expert – pełna e-wolucja rynku:

Segment kompaktowych samochodów dostawczych w Europie to ponad 750 000 pojazdów rocznie, w którym PEUGEOT Expert, od momentu wprowadzenia na rynek w 2016 roku, konsekwentnie zwiększa swoje udziały rynkowe.

Niedawno zmodernizowany do standardów Euro 6D, z gamą dostosowaną do specyficznych zastosowań profesjonalnych, PEUGEOT Expert jest obecnie dostępny również w wersji w 100% elektrycznej pod nazwą PEUGEOT e-Expert.

Chcąc spełnić oczekiwania każdego profesjonalisty,Peugeot Expert jest dostępny w wielu wersjach, takich jak: wersje o dużej pojemności, wywrotki, furgony brygadowe, samochody pogotowia ratunkowego, samochody z nadwoziem izotermicznym, terenowe, z napędem 4×4, przewoźne sklepy, samochody do przewozu osób niepełnosprawnych itp.

Dla łatwiejszej konwersji samochodu Peugeot Expert dostępne są skrzynki złączy, które pozwalają podłączyć dodatkowy osprzęt elektryczny, bez konieczności modyfikacji układu elektrycznego samochodu.

Nowy PEUGEOT Expert dostępny jest także w wersji podwozia z kabiną, która jest bazą do adaptacji. Dbając o bezpieczny montaż nadwozia, wzmocniono konstrukcję samochodu i zaprojektowano specjalne punkty mocowania.

Źródło: Peugeot